Олександра КЛИМЕНКО
Олександра КЛИМЕНКО
0961950768
Олександра КЛИМЕНКО - Всі Статті (826)

Вони не планують вагітність й свідомо відмовляються від дітей. Такі жінки називають себе чайлдфрі. Однією із них є 23-річна Галина, яка розповіла журналістам vsim.ua про свої переконання та пріоритети в житті.

За минулий рік в області померло майже в 2 рази більше людей, ніж народилося. Приблизно такими ж є показники за 2 місяці цього року. Від чого помирають мешканці Хмельниччини?  Кількість та класифікацію за причинами дізнавайтесь на нашому сайті. 

Пам’ятники і меморіали розташовані в різних мікрорайонах міста. Чи вгадаєте ви їх за місцем розташування на інтерактивній мапі?

Транспортні конфлікти у Хмельницькому не вщухають. Вранці багато сидячих місць в тролейбусах займають пенсіонери. Через це інші містяни не можуть добратися на роботу. Відповідні скарги посипалися до міськради і там вже вигадали, як вирішити проблему. Куди їдуть в годину пік пільговики і що може змінитися в роботі громадського транспорту?

“У СРСР жилося краще”, - типовий вислів, притаманний багатьом людям старшого покоління. Та чи дійсно це так, ми запитали в пенсіонерки з Хмельницького. 83-річна жінка поділилася історією не з підручника, а зі сторінок власного життя.

Безпечний концерт під час карантину - не мрія, а реальність. Втілили її у життя гурт “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ” разом з івент-агенцією Tikhonov Agency. Як хмельничани відривалися під улюблені пісні, читайте на нашому сайті.

Аварія трапилася вранці, 5 липня. На місці загинув один із пасажирів, інший - у важкому стані.

В центрі Хмельницького з’явилися святкові локації. Хмельничани вже встигли їх облюбувати й зробити селфі.

В одній з багатоповерхівок Бердичева жорстоко знущалися над чоловіком у прямому ефірі.  Робили це блогери, серед яких був відомий у Хмельницькому Артур Сороченко. Нещодавно у дворі будинку, де проходили знущання, знайшли мертвого чоловіка.  Що про це відомо і куди подівся сам Сороченко?

Історія обласної філармонії налічує 82 роки. У середині 60-років приміщення побудували на розі Кам’янецької і Гагаріна. Дізнавайтеся про заклад та складайте пазл зі старого фото.

keyboard_arrow_up