Олександра РИСКАЛЬЧУК
Олександра РИСКАЛЬЧУК
0961950768
Олександра РИСКАЛЬЧУК - Всі Статті (865)

Все частіше на вулицях Хмельницького можна помітити темношкірих іноземців. Запросили одного із них в гості до редакції. 21-річний Блессінг понад рік тому приїхав із Зімбабве навчатися в ХНУ. За цей час він навчився говорити українською.  В інтерв’ю африканець розповів, як йому живеться в Хмельницькому. Поділився враженнями від речового ринку, розказав про расизм збоку хмельничан і порівняв місцеві дороги з африканськими. Детальніше - в матеріалі.

Нежитлові приміщення комунальної власності пропонують в довгострокову оренду. Поцікавилися, які об’єкти та за скільки пропонують винаймати.

Їх називають “хрустиками”, а залізних коней - “смертю на колесах”. А за участі мотоцикліста в ДТП, люди обов’язково назвуть його винним. Байкери з Хмельницького відповіли своїм хейтерам.  Дізнавайтеся їхню думку в матеріалі.

Зібрали підбірку фото з минулого Хмельницького. Чи вгадаєте ви місця та будинки? Всі світлини зроблені у період 50-90-х років минулого століття. 

Шкіряні куртки, брутальні погляди та реви “залізних конів”. Все це сьогодні, 9 жовтня, можна було спостерігати на Проскурівській. Там десятки хмельницьких байкерів зібралися проводжати мотосезон. Що відбувалося в центрі міста, дивіться та читайте в репортажі.

32-річна Марія разом із чоловіком і дитиною переїхали з Хмельницького. Тепер вони жителі Баламутівки, де є проблеми з водогоном, світлом та інтернетом. Чому молода сім’я перебралася в село, чим там займаються і як влаштовують собі романтику - дивіться та читайте в інтерв’ю.

Користуватися шафою за гроші - за інформацією із соцмереж таке пропонують учням ліцею №17. Як це пояснює директор і що кажуть в департаменті?

Хто найчастіше приходить, основні проблеми та які ціни? Запитали про це в людей, які займаються штучним заплідненням. Репортаж із місця, де лікарі працюють над зародженням нового життя. 

У Хмельницькому є 32 нових тролейбуси, які обладнані для пасажирів з інвалідністю. Один із них зламався під час відкриття пандуса. Як це прокоментували в “Електротрансі”?

Замість щеплення - підробка документа. Така практика вже стає поширеною в Україні. Хмельничани кажуть: ціна за фальшивий Covid-сертифікат може сягати 150 доларів. Виготовляють їх сімейні лікарі. Розповідаємо, як займаються підробкою в Хмельницькому.

keyboard_arrow_up