Олександра РИСКАЛЬЧУК
Олександра РИСКАЛЬЧУК
0680045390
Олександра РИСКАЛЬЧУК - Всі Статті (1059)

Розпочинаємо новий проєкт до 30-річчя незалежності України. Як за цей час змінилися мікрорайони Хмельницького? У цьому матеріалі розповідаємо про Південно-Західний, Ружичну та Гречани.  Дивіться ретро-фото, читайте і дізнавайтеся, що й де стало інакшим.

Після візиту до лікарів хмельничани оцінюють їх та залишають відгуки.  Так, формується перелік найпопулярніших медиків. Дивіться рейтинг за сімома лікарськими спеціальностями. Підготували інфографіку.

Пес, який став всеукраїнською зіркою, приїхав у Хмельницький. Де був, що робив і для чого приїжджав? Про все це дізнавайтеся в матеріалі. 

Позитивний, усміхнений і справжній спеціаліст своєї справи. Саме так кажуть про УЗДиста Хмельницького перинатального центру Олександра Галайка. Він пішов з життя вчора, 9 серпня. 

Під час війни соцмережі особливо бурхливо “кишать” фейками. Чи легко вас обдурити? Проходьте тест від vsim.ua та діліться результатами в коментарях. 

З тепловозів регулярно зливають пальне. Про це редакцію повідомив працівник депо. Одного разу залізничників спіймали на гарячому і дали умовне покарання. Та крадіжки продовжуються й у більших масштабах. Принаймні, відповідні звернення постійно отримують різні органи та структури. Маємо аудіозапис розмови, де, ймовірно, працівники депо обговорюють чергову справу. Дізнавайтеся деталі старої та нової історії залізничників депо “Гречани”. 

У хмельницькому салоні застукали голяка чоловіка та жінку. Місцеві кажуть - це заклад, де надають інтимні послуги.  Розташований він у багатоповерхівці на Водопровідній. Розповідаємо про все детальніше. 

Десятки небайдужих та родичі бійців полку «Азов» долучилися до акції у Хмельницькому.  Біля кінотеатру Шевченка встановили інсталяцію із кривавими манекенами військових. Розповідаємо детальніше.

Там відпочивали й смакували стравами чимало хмельничан. А в деяких святкували найважливіші події у житті: від випуску до весілля. Чи пам’ятаєте бари, кафе та ресторани, яких вже давно немає в Хмельницькому? Проходьте тест та діліться результатами. 

Під час війни хмельницькі комунальники допомагають відбудовувати зруйновані міста. Наразі в Чернігові перебуває начальник УМК “Південно-Західна”. Що розповідає та в яких умовах наразі працюють хмельничани?

keyboard_arrow_up