Олександра РИСКАЛЬЧУК
Олександра РИСКАЛЬЧУК
0680045390
Олександра РИСКАЛЬЧУК - Всі Статті (1353)

Протягом цього року хмельничани понад 200 тисяч разів зверталися за консультаціями до лікарів різних спеціальностей. До кого ходять найчастіше? Підготували інфографіку за даними направлень до поліклінік Хмельницького.

Послуги з водовідведення надає “Хмельницькводоканал”. Кількість стічних вод у Хмельницькому за добу складає близько 45 тисяч кубів. Що відбувається, коли хмельничани змивають воду в унітазі та куди все це потрапляє? Ми перевірили й підготували репортаж. 

Володимир Власішин був “азовцем”. Він загинув в колонії на Донеччині, в липні минулого року. Минуло більше як рік, коли рідні врешті змогли достойно поховати Героя. Військовому було 29 років. У нього залишилося двоє дітей.

71-річний Володимир Макогончук працював дитячим хірургом більшу частину свого життя. За цей час він врятував тисячі дітей у Хмельницькому. Медика називають одним із засновників дитячої хірургії в області.

На Степана Бандери автомобіль збив 11-річну дівчинку. Вона перетинала дорогу, їдучи на самокаті.  Хто й кому мав надати перевагу в русі? Коментують експерти.

Наймолодшим жінкам з Хмельниччини, які загинули через війну - 20 і 22 роки. Зібрали історії військових та цивільних.

Хмельницьке підприємство подало позов до суду на дев’ятьох військовослужбовців. Серед них - батько загиблого Героя Олександра Петраківського.  Розповідаємо деталі цієї справи та на чию користь все закінчилося. 

З початком нової фази війни місто біля Азовського моря стало одним з осередків опору окупантам. Частині мешканців вдалося виїхати на вільну територію України. Дехто з них для поселення обрав Хмельницький.

Учасницю конкурсу “Міс Україна” з Хмельниччини, Оксану Магеру, звинуватили в прихильності до країни-агресора. Журналістка vsim.ua поспілкувалася з дівчиною, аби дізнатися її позицію.

За рік до НСЗУ надійшло 36 скарг на медзаклади Хмельницької області. Що було не так? Підготували інфографіку.

keyboard_arrow_up