Олександра КЛИМЕНКО
Олександра КЛИМЕНКО
0961950768
Олександра КЛИМЕНКО - Всі Статті (16997)

Ви стали помічати, що абсолютно не розумієте про що говорить сучасна молодь? Не панікуйте. Швидше за все, ви просто відстали від сучасного сленгу.

Махнути на все рукою і переїхати жити за місто. Ідея цілком реальна, якщо придбати неподалік Хмельницького будинок. Дивіться 5 сільських хат, вартість яких не перевищує 200 тисяч гривень. 

Січневий локдаун добігає свого кінця й завершиться вже у неділю, 24 січня. Як навчатимуться хмельницькі школярі з понеділка?

«Хмельницькгаз збут» є законослухняною компанією і виконає рішення Кабінету Міністрів України про запровадження граничної ціни на природний газ для населення з 1 лютого 2021 року.

Лікарці інкримінують статтю “Торгівля людьми” Що із дитиною, яка стала потерпілою у справі?

Блогерська діяльність перетворилася майже у професію. Все більше користувачів Instagram починають активно демонструвати своє життя підписникам. Так збирають чималу аудиторію й згодом заробляють на рекламі. Зібрали для вас десятку блогерів із Хмельницького. Дивіться, хто вони і про що розповідають своїм читачам.

У період посиленого карантину, в Україні дозволили працювати гірськолижним курортам. Зокрема, в Буковелі - відпочинок кишить на повну. Туди від січневого локдауну втік навіть президент Зеленський. Як минає карантин на популярному зимовому курорті, розповіла й показала хмельничанка. 

У Хмельницькому завершують будівництво першого колумбарію. Прах померлих можна буде зберігати на кладовищі в Шаровечці. Замовити послугу кремації можна в інших містах. Де це зробити і які ціни?

Чим більш складні у фінансовому плані часи наступають, тим більше людям хочеться вірити в диво (приміром, у несподіваний виграш досить солідної суми грошей). На жаль, чим більше  громадяни потребують грошей, тим більш довірливими та безтурботними стають.

keyboard_arrow_up