Олександра КЛИМЕНКО
Олександра КЛИМЕНКО
0961950768
Олександра КЛИМЕНКО - Всі Статті (16728)

«Нам, українцям, потрібно небагато – впевненість у завтрашньому дні та завершення війни», - зазначив громадський діяч, ексголова Віньковецької райдержадміністрації Віталій Лелюк у рамках Форуму прихильників партії «ЗА МАЙБУТНЄ» ХМЕЛЬНИЧЧИНА у Віньківцях. Під час заходу кандидати від партії «ЗА МАЙБУТНЄ» до місцевих рад усіх рівнів (обласної, районної, міської та ОТГ) ділилися своїм баченням ситуації та перспективами на майбутнє.

За основним місцем роботи минулого року найбільше заробив ректор ХНУ. А керівник прикордонної академії разом із дружиною має 350 тисяч гривень та 4 тисячі доларів грошових активів. Підготували для вас огляд декларацій головних освітян Хмельницького.

Питання доступної іпотеки стало одним з найбільш гостро обговорюваних у 2020 році. Поступове зниження облікової ставки НБУ до 6% дало можливість банкам запропонувати кредити для покупки квартири на більш вигідних умовах. Так народилися перші іпотечні програми під 9,99% річних, які дозволили зробити цей вид кредиту більш доступним для населення.

Головна перевага будь-якого лептопа - його автономність. Власник може використовувати ноутбук скрізь за умови, що акумулятор заряджений і готовий до роботи. Для підтримки працездатності батареї необхідно зарядний пристрій, який може перегоріти. Це відбувається по ряду причин. Вивчивши їх більш детально, користувачеві буде простіше продовжити терміни експлуатації зарядного пристрою.

1 серпня 2020 року в самому центрі Хмельницького відкрився перший у місті магазин мережі ISEI. Новий б’юті-хаб розташований в ТГРК Либідь Плаза, що знаходиться по вул. Кам’янецькій, 21.

Новий день - нова загадка.  Вранці запитання, ввечері - відповідь. А ви вгадаєте?

Страшна авіакатастрофа забрала життя 26 осіб. Серед них 19-річний хлопець з Старокостянтинова. Батьки юнака зараз перебувають на місці трагедії. Про загиблого курсанта Костянтина Зибюка розповіла його шкільна вчителька Ірина Онуфрійчук.

28 вересня на Окей ФМ стартував новий кулінарний проєкт «Смачні мрії збуваються».

Кокосова олія зміцнює кутикулу волосся та робить його більш блискучим. Ми зібрали шість нестандартних способів використання продукту, які допоможуть отримати найкращий результат.

keyboard_arrow_up