Олександра КЛИМЕНКО
Олександра КЛИМЕНКО
0961950768
Олександра КЛИМЕНКО - Всі Статті (813)

Корені Проскурівської сягають далеко в минуле.  У будинках, що розташовані на цій вулиці, жили й вели бізнес заможні та почесні люди.  Перевірте, що ви знаєте про будівлі на одній з популярних вулиць Хмельницького. Проходьте тест і діліться результатами. 

28-річна Леся Кобилянська працює стоматологом в міській дитячій поліклініці. Поки в її кабінеті тривала наша розмова, з інших було чутно гучний вереск дітей. “Це ще тихо кричать”, - спокійно промовила лікарка.  Пізніше вона розповіла, що з дитячими істериками стикається доволі часто. В інтерв’ю молода лікарка пояснила, чому в багатьох дітей є страх зубного лікаря та як із цим боротися. А ще розказала, як у дитинстві попередити майбутні проблеми з зубами.

У НВО №28, що на Озерній, у новому навчальному році буде 11 класів з першачками. Саме в цьому закладі навчатиметься найбільше молодших школярів у Хмельницькій ОТГ. Скільки першокласників цього року сяде за шкільні парти? Дізнавайтесь кількість за кожним навчальним закладом. 

У центрі Хмельницького десятки років існує ринок біля колій. Постачальниками товару переважно є безхатьки. Продавці купують в них “вітрину”, а продаючи, роблять мінімальну націнку. Журналістка vsim.ua дізналася, як налагоджена система роботи під Кам’янецьким мостом і хто, що й за скільки там продає.

Працівники у хмельницьких лікарнях поділяються на 6 категорій, серед яких є як керівники, так і молодший персонал. Хто і скільки заробляє в міських лікувальних закладах? Дізналися зарплати за перший квартал цього року. Дивіться детальніше в інфографіці. 

Їх дивляться, читають і “лайкають” тисячі людей. Вони відкрито демонструють своє життя в соцмережі й за це отримують підписки. Хто з хмельничан приміряв на себе роль блогера? Зібрали ТОП-5 чоловіків з Хмельницького, які активно ведуть свій Instagram.

Секонд хенди сьогодні можна зустріти чи не на кожному кроці. “Економ клас”, “Обнова”, “Твій стиль” - за цими назвами ховаються гори вживаного одягу, серед якого навіть можна знайти брендові речі. А от скільки такі “модні луки” коштують - питання інше. Журналістка vsim.ua перевірила, за скільки продають вбрання у секондах, які в центрі Хмельницького. Таким чином склала рейтинг за ціною в день оновлення товару. Дивіться, де найвигідніше затаритися кілограмами одягу.

Сторічна хата на Шевченка має двох співвласників. Один із них затіяв реконструкцію, щоб зі своєї частини зробити магазин. На це отримав відповідний дозвіл у міськраді. Однак по факту пів будинку просто знесли. Як це коментують в міській раді і як живе інший власник без стіни й з понівеченим дахом?

За останніх пів року вакцинувалися понад 30 тисяч хмельничан.  Від одних хвороб робили тисячі щеплень, а від інших - одиниці. Розповідаємо, від чого щеплюються.

До редакції ВСІМ звернулася мешканка будинку на Зарічанській, 8/1. Розповіла, що сусідка зробила з квартири смітник. Через це решті мешканцям доводиться терпіти сморід і тарганів. Журналістка поспілкувалася з жителями будинку й самою господаркою квартири.  Розповідаємо, як можна розв’язати цю проблему. 

keyboard_arrow_up