Який гаджет обрати для дистанційного навчання (новини компаній)

Який гаджет обрати для дистанційного навчання (новини компаній)

В останні роки сім'ї, де є діти шкільного віку, зіткнулися з проблемою дистанційного навчання. Спочатку цьому посприяла пандемія Ковід-19. Потім – війна, розв'язана росією на території нашої країни.

Онлайн навчання неможливе без гаджетів, що дають змогу:

Який із гаджетів найкраще використовувати під час навчання онлайн, читайте далі.

Смартфон

Можливості сучасних телефонів дають змогу учням виконувати практично будь-які дії. З їхньою допомогою можна швидко друкувати, перекладати тексти, читати, рахувати, шукати потрібний контент, брати участь у конференціях. Вони відкривають доступ до соціальних мереж, дають змогу зберігати різну інформацію в окремих папках.

Невеликі габарити і вага смартфонів є одночасно:

До інших мінусів телефонів користувачі відносять маленький обсяг пам'яті, короткий період автономної роботи. Вони не дають можливості також використовувати специфічні важкі програми.

Загалом для навчання смартфона цілком вистачає, але краще купити дитині зручніший гаджет.

Планшет

Екрани таких гаджетів комфортніші для перегляду уроків. Здебільшого прилади можуть працювати без підзарядки 6-8 годин, але ви також можете купити планшет у Києві з автономною роботою до 10 годин. Вбудовані мікрофон і камера забезпечують якісний аудіо- та відеозв'язок. Наявність LTE-модуля дає змогу учневі бути на зв'язку навіть за відсутності wi-fi.

Якщо школяреві (студенту) незручно користуватися сенсорним екраном, додатково до планшета можна купити клавіатуру, стилус. Вони спростять набір тексту й дадуть змогу здавати виконані завдання з більшим комфортом.

Мінус планшетів: не підходять для навчання, що передбачає використання програм для Windows.

Ноутбук

Потужні пристрої з великим екраном найбільш комфортні для навчання. Повноцінна клавіатура спрощує набір тексту, що важливо під час підготовки рефератів, курсових. Обсягу жорсткого диска достатньо для зберігання різних файлів. Завдяки мобільності, їх можна використовувати стаціонарно і у дорозі, хоча вага пристроїв більша, ніж у планшетів, а тим більше телефонів.

Правильно підібраний пристрій дасть змогу виконувати завдання будь-якої складності. У вільний час він також дає змогу дивитися фільми, грати, слухати музику. Для більш комфортної експлуатації до ноутбука можна докупити мишку й навушники.

Інші варіанти

Багато батьків цікавляться електронними книжками. Так, вони зручні для прочитання великого обсягу інформації. Але самостійно створювати контент, опрацьовувати матеріал такі книжки не дають змоги.

Якщо у вас уже є ПК, для відвідування конференцій дитиною достатньо докупити камеру, мікрофон. Завдяки повноцінній операційній системі на ПК можна встановити будь-яку навчальну програму. Мінус комп'ютера – дитина може відвідувати уроки в режимі онлайн тільки вдома, що в умовах війни не дуже зручно.

keyboard_arrow_up