Матеріал тимчасово вилучено до рішення суду

Матеріал тимчасово вилучено до рішення суду

Матеріал тимчасово вилучено згідно зі ст 302 ЦК ЦПК України до рішення суду по суті

---

Коментарі (22)
 • Anonymous

  Люди, чим ви тішитеся? Ця ж стрічка до цього свята ніякого стосунку немає і немала.

  Anonymous reply Anonymous

  К тебе то точно
 • Anonymous

  МОЛОДЦЫ!!! ВСЕ ПРАВИЛЬНО СДЕЛАЛИ!!!!!! ПУСТЬ БЕНДЕРОВЦЫ СМОТРЯТ И ЗАВИДУЮТ НАШИМ ДЕДАМ ЧТО БЕРЛИН ВЗЯЛИ!!!!!

  Anonymous reply Anonymous

  ваші діди не берлін взяли а Україну захопили!!!

  Anonymous reply Anonymous

  Слава победителям!!!!

  Anonymous reply Anonymous

  +100! пусть кусают локти! Наши дедушки и бабушки во время войны в схронах не сидели!

  Anonymous reply Anonymous

  так,ваші "бабушки и дєдушкі" сиділи в заградотрядах і стріляли в своїх же,а ті хто справді воював-то їх вже й кістки згнили,залишились самі "бабушкі і дєдушкі"

  Anonymous reply Anonymous

  Загранотряди стреляли в кого? в штрафников. победа, за ценой не постоим. Для того чтоб целая страна победила, надо приносить жертвы. а бендеровцы: доказанный факт что руководство ОУН и УПА были как минимум перед войной и в начале ее в сговоре с немцами. Факт.. Знали что немцы идут убивать? Знали. Взять хотябы Польшу как пример. Знали что немцы независимости не дадут. Уверен, что знали, ведь не дураки. Просто когда им обьявили что не сделают их Кохами(гауляйтерами) тогда поняли что их прокинули и чтоб как то оправдаться начали на два фронта воевать. Если просто, типчики хотели власти, а простым националистам про это докладовали, им про независимость байки плели.

  Anonymous reply Anonymous

  заградотряди стріляли не тільки в штрафників,а якщо і в штрафників,то це ж теж люди,які втікли з полону,а ви цю сволотту виправдовуєте-то гріш вам ціна і правильно робили бандерівці,шо мочили таких "асвабадітєлєй" які тільки й вміли людей по підвалам в потилицю стріляти,фундамент нашого ЦУМу -вам доказ,цю курвоту НКВСьку і зараз треба судити,як і судять по всьому світу катів,а не платити їм пенсії і обдаровувати пільгами,їх повний список в архіві СБУ лежить,але їхні дупи надійно приховують

  Anonymous reply Anonymous

  Слушай, а кроме названия "заградотряд" ты что про загранотряды знаешь? Погугли, они ведь не только за штрафбатами стояли.

  Anonymous reply Anonymous

  дружище, я не оправдываю . я лишь подхожу с вопросом: для чего? ко всем прошлым событиям разной величины. Не замарачиваюсь над тем у кого больше правды.Правда у каждого своя. По тем или иным причинам.

  Anonymous reply Anonymous

  Наши дедушки и бабушки до цієї ленти ,теж ніякого відношення не мають . ( А навіщо чіпляти бендерівців? Росіян он воювало на стороні німця до 2-х млн. і нічого ніхто про це не говорить, он по всьому світі памятники російським колабораціоністам стоять , і нічого, а тут гризуця . Тим більш що бандерівці не були з німцем , це так аби пиз...ти )
 • Anonymous

  Как сказал бы, красавчик Зверев - звезда в шоке.
 • Anonymous

  Люди хоч знають що це за лента така ? Георгиевская лента —двухцветная лента к ордену Святого Георгия, Георгиевскому кресту, Георгиевской медали. Также георгиевские ленты на бескозырке носили матросы гвардейского экипажа корабля, награждённого Георгиевским флагом. Использовалась также как элемент Георгиевских знамён (штандарта) и аксессуар знамени и штандарта. C 1917 года не использовалась ни на одной советской государственной награде вплоть до восстановления ордена Святого Георгия и Георгиевского креста в 1992 году. Однако, лента продолжала использоваться в своём прежнем качестве на Георгиевских наградах в Белых армиях, в Русском Корпусе. Тепер скажіть до чого тут Хмельницький ???

  Anonymous reply Anonymous

  Ну а на ордене Славы, по твоему, какая лента? Орден Славы по статусу практически полностью повторял орден Святого Георгия царской армии, лента практически идентичная . Сталин достаточно хорошо умел использовать патриотические чувства людей и гордость народа своей историей. А в 40-е годы люди еще помнили и Георгиевский крест, и ленту,некоторые даже были кавалерами этого ордена.

  Anonymous reply Anonymous

  Хмельницький тiльки до базару мае вiдношення

  Anonymous reply Anonymous

  Зато красіво .

  Anonymous reply Anonymous

  кольгоферів спитай, вони піаряться

17:53 Боролись за свободу: на фронті загинули троє захисників з Хмельниччини photo_camera 16:39 Морози до -13: прогноз погоди на тиждень з 6 по 12 лютого 15:35 У Старокостянтинівській громаді голова та секретар сільради підробляли рішення сесій 14:44 Вчителі-переселенці з Городка отримали нові ноутбуки photo_camera Від читача 10:34 Запрошуємо на тренінг «Медіаграмотність у віртуальному світі. Інформаційна гігієна: як не потрапити у пастку дезінформації» 13:36 За добу на Хмельниччині сталося 4 пожежі: горіли будинки та гараж 12:39 У школах та садочках дітлахам видаватимуть світловідбиваючі браслети, — Мінінтергації 11:31 “З дитиною пройти неможливо!” Хмельничанин просить облаштувати “зебру” на Озерній 10:55 Прорвало водопровід: де у Хмельницькому 5 лютого не буде води (ОНОВЛЕНО) 09:19 “Автодилер” з Шепетівщини видурив в людей майже 900 тисяч гривень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up