Альгіцид AquaDoctor проти водоростей у басейні (новини компаній)

Альгіцид AquaDoctor проти водоростей у басейні (новини компаній)

Забезпечити у басейні чисту та прозору воду – завдання номер один для всіх власників басейнів. Для цього потрібно виконувати механічне очищення фільтрами, знезаражувати воду хлорними препаратами та використовувати альгіцид для басейну.

Забезпечити у басейні чисту та прозору воду – завдання номер один для всіх власників басейнів. Для цього потрібно виконувати механічне очищення фільтрами, знезаражувати воду хлорними препаратами та використовувати альгіцид для басейну. Це спеціальний засіб, який не тільки знищує водорості, а й повертає воді прозорість та запобігає розмноженню спор водоростей.

Чому цвіте вода?

Процес цвітіння води влітку в басейнах, річках та озерах називається евтрофікація. У воді у спекотну пору року активно розвивається фітопланктон – синьо-зелені водорості. Крім цього, їхньому розвитку сприяє велика кількість у водному середовищі фосфору та азоту, а також вплив клімату.

Як правильно очистити воду?

Щоб вода була ідеально чистою та не завдавала шкоди користувачам басейну, правильно виконуйте певні дії:

 • Очищайте воду від сміття фільтрувальними установками. Фільтр повинен працювати щодня достатньо часу, щоб вся вода встигла пройти через нього 2.5 рази.
 • Перед дезінфекцією хлорними препаратами перевіряйте та у разі відхилення від норми вирівнюйте рівень pH до показників 7.2–7.4.
 • Виконуйте первинне та регулярне знезараження води хлором.
 • Після хлорної дезінфекції перевіряйте рівень хлору у водному середовищі басейну. Норма хлору становить 0.3–0.6 мг/л.
 • Виконуйте первинну та профілактичну обробку альгіцидом.
 • У разі помутніння води використовуйте флокулянти.
 • Після додавання хімії до басейну вмикайте фільтрацію. Завдяки циркуляції води, хімія поступово перемішується та рівномірно розподіляється.

Виконуйте всі кроки та ви забезпечите приємний відпочинок у чистому басейні з користю для здоров’я. Дозування та інструкція із застосування зазначені на всіх пакуваннях хімії AquaDoctor.

Як застосовувати альгіцид AquaDoctor?

Існує два види альгіцидів:

 • З мідними іонами
 • Зі солями амонію

Альгіцид AquaDoctor AC Mix з іонами міді має потужніший вплив на водорості, ніж альгіциди без міді. Тому препарат AquaDoctor AC Mix – це ідеальний варіант для видалення водоростей у басейні будь-якого типу та у воді будь-якого ступеня забрудненості.

При правильному використанні та дотриманні дозувань засіб є безпечним. Перевіряйте за допомогою спеціального тестера рівень міді, щоб не відхилятись від норми 0.5 ppm.

Дієва речовина альгіциду AquaDoctor AC – солі із вмістом амонію. Ці елементи мають потужний противодоростевий вплив. Препарат є абсолютно безпечним.

Альгіциди AquaDoctor не тільки руйнують водорості та блокують їх зростання, а й запобігають розвитку спор. Використовуйте препарати згідно з інструкцією з профілактичною метою, та вода в басейні ніколи не буде зеленою.

Дотримуйтесь дозування препаратів:

 • Первинне знезараження – 20 мл на 1 м³
 • Профілактична дія – 5 мл на 1 м³

Розведіть рідину з очищеною водою в окремому посуді та введіть у басейн. Після введення суміші у воду кілька годин має працювати фільтрація. Після цього часу ви можете купатися. Тому краще виконувати знезараження води альгіцидом увечері чи вночі, щоб ви могли повноцінно плавати вдень.

Хімія AquaDoctor має сертифікат ДСЕС України, економічна у витраті та підходить усім басейнам. Обираючи якісну продукцію для догляду за басейном, ви отримуєте комфортний та безпечний відпочинок у чистій воді на довгі роки.

keyboard_arrow_up