Банківський депозит в Україні: як вибрати вигідну програму? (Новини компаній)

Банківський депозит в Україні: як вибрати вигідну програму? (Новини компаній)

Банківський депозит - метод зберження накопичень від інфляції. До рекламних послань зацікавлених установ рекомендуємо ставитися критично.

Щоб депозит в банкі приніс прибуток, необхідно підготуватися. Найшвидший спосіб - проконсультуватися у авторитетного юриста. Особи з аналітичним складом розуму можуть самостійно вивчити базову інформацію, порівняти пропозиції різних банків, прислухатися до рекомендацій незалежних експертів.

Які депозити доступні жителям Хмельницького?

Крім спеціалізованих фондів, велика частина організацій орієнтована на масового споживача. Рекламні повідомлення практично однотипні: людям без належної експертизи важко виділити кращу пропозицію. Щоб не помилитися у виборі дійсно окупається вкладу в банку, радимо порівняти критерії:

  • умови отримання відсотків (рівними частинами щомісячно / щоквартально або після припинення дії договору);
  • право споживача на часткове зняття і поповнення коштів;
  • валюта депозиту: якщо вклад в євро або доларах, банк нараховує менше відсотків;
  • максимальний і мінімальний термін (стандартні умови: 3-12 місяців).

Також існують депозити з капітализацією. Втакому випадку відсотки по вкладу додають до тіла депозиту автоматично. Клієнт знімає гроші в кінці терміну дії договору.

На що звернути увагу при розміщенні депозиту в Україні?

На вибір інвестиційної програми впливають фактори: очікування клієнта, положення в країні, політика закладу. Якщо споживач хоче отримати максимальну суму за вкладом у банку, рекомендуємо придивитися до класичного варіанту і депозиту без права дострокового зняття.

Пакети мають загальні характеристики:

  • клієнт не може змінити суму початкового внеску в банку;
  • висока прибутковість;
  • складно достроково зняти гроші.

У більшості угод вказано пункт: при достроковому закритті рахунку банк зменшує ставку. Виняток - спеціалізовані програми.

Меншою прибутковістю відрізняються ставки по депозиту з можливістю поповнення рахунку та регулярного отримання відсотків.

Величина ставки по депозитам залежить від політики національного банку, ситуації в країні і в світі.

У стабільний час є сенс укладати довгострокові угоди. Коли фінансовий ринок переживає кризу, потрібно проаналізувати валютні курси за вкладами у банку: долари і євро знецінюються менше. Щоб мати постійний дохід, варто обрати пакети з можливістю регулярного зняття нарахувань.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up