Близько 300 мільйонів гривень виплатять сім'ям майданівців цього року

Близько 300 мільйонів гривень виплатять сім'ям майданівців цього року
  • Уряд ухвалив обсяги одноразової грошової допомоги сім'ям постраждалих та загиблих учасників Євромайдану.
  • Виплачувати фінансову допомогу почнуть вже з січня.
  • Хто і скільки отримає, читайте нижче.

11 січня Уряд ухвалив рішення щодо обсягів одноразової грошової допомоги сім'ям майданівців. Загалом цьогоріч на виплати родинам постраждалих та загиблих учасників Євромайдану виділять 294 мільйонів. Про це повідомляє "Урядовий портал".

Як повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, ці кошти були закладені в державному бюджеті України. Виплачувати допомогу розпочнуть вже в кінці січня.

Законом визначено наступні розміри державної допомоги постраждалим та членам їх сімей:

  • родинам загиблих у масових акціях громадського протесту виплатять - 1 мільйон гривень;
  • якщо особа отримала тяжкі тілесні ушкодження, то учаснику масових акцій громадського протесту виплатять - 700 тисяч гривень;
  • учасникам масових акцій громадського протесту, які отримала тілесні ушкодження середньої тяжкості - 500 тисяч гривень;
  • учаснику масових акцій громадського протесту, які отримали легкі тілесні ушкодження, побої та стали жертвами мордувань - 200 тисяч гривень.

У разі, якщо допомога вже виплачувалася протягом попередніх років, то розмір державної допомоги буде зменшено.

Читайте також: Майданівців прирівняли до учасників бойових дій

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Маруся Иванова
    Да сколько ж можно тратить НАШИ деньги на этих майданщиков??? Старики по мусорным бакам еду ищут, как следствие Магадана. Лучше на них деньги тратьте. Или свои сотни тысяч в месяц. Хотя это тоже деньги налогоплательщиков, которые вы себе в карманы засовываете.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Вдень дощитиме: погода на Хмельниччині 7 липня 20:52 На Львівському шосе демонтують ринок «Тісса»: історія 5-річної боротьби за землю 20:22 Відключення світла у Хмельницькому 7 липня (АДРЕСИ) 19:41 Стало відомо про загибель п'ятьох воїнів з Хмельниччини: хто вони Від читача 18:07 Перший Парковий мікрорайон вже добу без світла. І немає ніякого вирішення проблеми! 19:01 На Хмельниччині батько під час застілля вдарив сина ножем у груди: буде суд 18:18 Додому після 4 років полону: на Хмельниччину повернувся захисник Маріуполя 17:42 Замовив побиття старости села: посадовцю з Хмельниччини винесли вирок 17:03 У Хмельницькому діють аварійні відключення світла (АДРЕСИ) 16:23 На Хмельниччині за пів року сталося 61 ДТП із самокатами: 43 травмованих 15:47 Що дало Хмельницькому впровадження платного паркування 15:05 Діти Героїв та безвісти зниклих відпочили на Закарпатті 14:27 Скільки коштує навчання в університетах Хмельницького: ціни-2026 13:46 На Хмельниччині жінка померла після побиття співмешканцем: як його покарали 13:04 На Хмельниччині п'яний водій без посвідчення запропонував хабар поліцейським 12:27 У маршрутках Хмельницького запустили безготівкову оплату 11:46 У Хмельницькому підліток на електросамокаті збив жінку: потерпіла зламала руки 11:07 На Хмельниччині суд заборонив громадську організацію, пов’язану з країною-агресором 10:32 На Хмельниччині нетверезий водій спричинив аварію, травмувалось двоє пішоходів 10:06 Водій загинув, пасажир в реанімації: на Хмельниччині сталась смертельна аварія
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up