Cкільки коштують пологи в Хмельницькому

Cкільки коштують пологи в Хмельницькому
  • Із 1 квітня Національна служба здоров’я України виділяє певну суму на кожні пологи.
  • Відтак, перинатальні центри мають надавати спектр послуг абсолютно безкоштовно.
  • Чи дійсно це так, ми запитали у новоспечених матусь. 

Народження дитини - чи не найважливіша подія в житті кожної сім’ї. До пологів деякі матусі починають готуватися ледь не з першого дня вагітності. До самої підготовки входить як безпосередній контакт із лікарем, так і обговорення всіх фінансових питань. Щоправда, віднедавна питання оплати пологів для новоспечених батьків начебто має бути закрите. Адже Національна служба здоров’я України виділяє для кожної породіллі певну суму коштів. Відповідно в неї вже закладений ряд послуг, які мають надавати безкоштовно. 

“За пологи платить Національна служба здоров’я України, а не пацієнтка”, - повідомляє НСЗУ. На їхньому сайті йдеться, що сотні лікарень та пологових центрів зі всієї України уклали договір щодо надання послуги “Медична допомога при пологах”. Вона передбачає собою оплату за кожні пологи у розмірі 8 136 гривень. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up