Дні міста в Хмельницькому відзначатимуть за 1,4 мільйона. Що планують

Дні міста в Хмельницькому відзначатимуть за 1,4 мільйона. Що планують
  • Місто відзначатиме 590 років з часу першої письмової згадки.

  • Три дні святкувань можуть обійтися міському бюджету в 1,4 мільйона гривень.

Перша письмова згадка про поселення Плоскирівці, з якого веде свою історію Хмельницький, зафіксована 1431 року. Хоч точна дата цієї події не відома, проте традиційно кожні останні вихідні вересня відзначають Дні міста. Цього року вони припадають на 25 та 26 вересня. Містяни будуть святкувати 590 років з часу першої письмової згадки.

Дні міста у міськраді організовують святкові заходи, і 2021 рік не буде виключенням. На порталі електронних закупівель «Prozorro» сьогодні, 27 липня, розмістили відомості про закупівлю послуг з організації та проведення Днів міста.

Очікувана вартість закупівлі складає 1 400 000 гривень, і вона може бути знижена в процесі торгів. Замовником послуг є управління культури й туризму Хмельницької міськради. Згідно з технічним завданням, відзначення Днів міста відбуватиметься протягом трьох днів на двох локаціях.

Авторизуйтесь і читайте 3 статті безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А три статті щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up