Голова Хмельницької ОДА призначив двох нових керівників: хто вони і які статки мають

Голова Хмельницької ОДА призначив двох нових керівників: хто вони і які статки мають
  • Сергій Гамалій призначив керівників двох структурних підрозділів.
  • Обоє посадовців стали переможцями у конкурсних відборах.

У Хмельницькій облдержадміністрації призначили двох нових керівників. Відповідні розпорядження підписав голова ОДА Сергій Гамалій, які опубліковані на сайті Хмельницької облдержадміністрації 19 травня.

Відтак тепер офіційно керівника має Департамент охорони охорони здоров’я. Директором став екс-керівник військово-медичного клінічного центру центрального регіону, депутат Хмельницької облради минулого скликання від політичної партії «За конкретні справи» Олександр Завроцький.

«Призначити з 13 травня Завроцького Олександра на посаду директора Департаменту охорони здоров’я з посадовим окладом згідно зі штатним розписом, за результатами конкурсу, з випробувальним терміном 3 місяців», - йдеться у розпорядженні Сергія Гамалія.

Управління з питань цивільного захисту населення Хмельницької ОДА очолив колишній полковник ДСН Володимир Панасюк. Він раніше працював начальником Білогірського районного сектору ГУ Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області. Минулого року новоспечений очільник управління балотувався у депутати від партії "За конкретні справи" до Білогірської селищної ради, однак не пройшов.

Згідно розпорядження голови ОДА, Володимир Панасюк теж призначений на посаду з 13 травня і має три місяці випробувального терміну.

 Чим багаті новоспечені керівники?

Як йдеться у декларації за минулий рік, Олександр Завроцький має дві земельні ділянки у Хмельницькому, Кам'янець-Подільському районі та на Деражнянщині. Також очільник Департаменту задекларував житловий будинок у Хмельницькому. Загальний задекларований дохід за 2020 рік - 1 мільйон 868 тисяч 860 гривень.  Більшу частину складають одноразові грошові допомогти при звільненні та у разі інвалідності. Інші кошти — зарплата, пенсія, дохід від надання майна в оренду. 

 

Як йдеться у декларації за минулий рік, Володимир Панасюк має квартиру у Білогір'ї і спільну власність квартир у Білогірському районі. Із транспортних засобів, якими володіє родина Панасюка - HYUNDAI TUCSON 2007 року випуску, який належить дружині. 

Загальний задекларований дохід за 2020 рік - 456 тисяч 266 гривень. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Yelena Joukovsskaya Жуковська
    По-моему, декларанты хотели написать:
    1868860грн(а не 1868000 860),
    456266грн( а не 456000 266). Иначе получаются триллионы и миллионы!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 На Хмельниччині оголосили штормове попередження через заморозки та сильний вітер 20:26 Чоловік викрав авто Укрпошти: суд пом'якшив йому вирок 19:34 Радником Тюріна став ветеран-рекордсмен Одайник 18:49 Загинув 22-річний військовий з Хмельниччини Вадим Дроздов. Його історія Від читача 13:37 Це серьозно підписує і читає начальник облостного ТЦК Хмельницького областного центру комплектування В.Жураковський? 18:11 Як записати дитину до першого класу у Хмельницькому: пояснення міськради 17:48 У Хмельницькому попрощалися з двома захисниками: Андрієм Семенюком та Віталієм П’ятаком 17:17 «Хмельницькобленерго» оновило графіки погодинних відключень: що зміниться 16:48 П’яний 20-річний син до смерті побив матір на Хмельниччині: як його покарали 16:04 На Хмельниччині чоловікові з інтернату хотіли змінити опікуна на директора: що вирішив суд 15:30 У Хмельницькому змінили маршрут тролейбусів №7 та №11 через падіння дерева 15:11 Герасимчук, Птащук, Чубенко, Шкіндюк: що мають та скільки отримують керівники поліції (ОГЛЯД) photo_camera 14:44 Порушив ПДР і був напідпитку: у Хмельницькому зупинили водія ЗАЗ 14:22 У Хмельницькому на майдані Незалежності облаштовують Алею надії 13:03 Їм було 22 та 33 роки. Із двома воїнами попрощаються у Хмельницькому 12:18 Різке похолодання і мокрий сніг у Хмельницькому: синоптикиня попередила про зміну погоди 11:42 У Хмельницькому нотаріуску підозрюють у незаконному переоформленні нерухомості на понад мільйон гривень 11:03 На Хмельниччині побільшало хворих на грип та ГРВІ: за тиждень — 5 565 випадків 10:25 Четверо воїнів повертаються на щиті на Хмельниччину. Хто ці Герої 09:46 На Хмельниччині під час пожежі в багатоповерхівці врятували трьох людей
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up