Хмельниччина перерахувала понад 80 мільйонів гривень на армію

Хмельниччина перерахувала понад 80 мільйонів гривень на армію
  • З початку року мешканці області сплатили 86,2 мільйони гривень військового збору.
  • Податківці кажуть, цьогоріч ця сума більша на 11 мільйонів.

 

Цьогорічний показник патріотичного податку більший на 115 відсотків. Про це зазначають у Державній фіскальній службі Хмельницької області. Лише за квітень житлі області перерахували на військо 23,4 мільйона гривень. Середньомісячно ця сума складає 20 мільйонів. В лідерах Хмельницький, Нетішин, Кам'янець-Подільський, а також Славутський і Старокостянтинівський райони.
Нагадаємо, військовий збір запровадили з серпня 2014 року. За цей період платники податків Хмельницької області поповнили бюджет на півмільярда гривень. 
 

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
12:54 На Кам’янеччині жінка обікрала рідну бабусю, яка отримала виплати за загиблого сина 12:20 На Панаса Мирного зупинили п’яного водія без прав 11:45 Під час пожежі в Антонінах постраждала людина 11:02 Яблучний Спас: історія, традиції, прикмети Від читача 08:06 Протидія мобінгу (цькуванню) у трудовому колективі: як розпізнати, які наслідки та як захистити свої права 10:33 Нові температурні рекорди зафіксували на Хмельниччині 5 серпня 10:01 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:31 Вчителі з Хмельниччини увійшли в список 50 найкращих 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 6 серпня (ІНФОГРАФІКА) 21:33 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:41 Тюрін відсторонив заступника, спійманого на хабарі 19:40 У Хмельницькому підтвердили вирок мешканцю Тернопільщини за вбивство та зґвалтування 18:52 В двох ДТП на Хмельниччині травмувалися неповнолітні мотоциклісти 18:16 На Хмельниччині дозволили полювання на пернату дичину: наказ ОВА 17:37 Загинув під час першого бойового виходу: попрощалися з Василем Лазуткіним 16:54 Викрав авто, а потім двічі попався п'яним за кермом: засудили жителя Летичева 16:30 «Гармаш»: навіщо 1-й корпус «Азов» створив артилерійську бригаду (соціальна реклама) 16:20 Поміняв пензель на зброю: в Хмельницькому попрощались із захисником Андрієм Томчишиним 15:52 За заступника начальника ОВА Владислава Фалюша внесли заставу 15:30 Вступ 2026: рейтинг найпопулярніших вишів та коледжів Хмельниччини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up