Хмельницькі підприємці отримали гранти від 250 до 500 тисяч гривень

Хмельницькі підприємці отримали гранти від 250 до 500 тисяч гривень
Фото: міська рада
  • Сертифікати на отримання гранту вручили 10 підприємцям.
  • Вони планують створити чи розширити бізнес у сфері торгівлі, індустрії краси, ветеринарних та інтернет послуг.

Сьогодні, 31 травня, 10 підприємцям у Хмельницькому вручили сертифікати на гранти для відкриття нового чи розширення діючого бізнесу.

Про це повідомили у пресслужбі міської ради.

Як йдеться в дописі, підприємці отримали 10 сертифікатів на гранти. 9 з них – по 250 тисяч гривень. А один із грантів склав 500 тисяч гривень, він для учасника бойових дій. Так, вручили гранти на бізнес переможцям дев’ятої хвилі програми «Власна справа» та «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей».

Відео дня

«Реалізація цих проектів дасть змогу створити майже 20 нових робочих місць. Такі програми допомагають нашому бізнесу жити, розвиватися, створювати нові робочі місця. Як наслідок ми отримуємо більше податків і маємо більше можливостей допомагати Силам оборони»,  – зазначили у міській раді.

Підприємці планують використовувати кошти на створення або розширення бізнесу за різними напрямами економічної діяльності. Зокрема – це розвиток ресторанного та швейного бізнесу, торгівлі, салону краси, ветеринарних послуг, інтернет послуг.

Як наголосили у Центрі зайнятості, гранти отримають ще 23 жителя Хмельниччини.

Отримати інформацію, консультації та допомогу в оформленні документів, написанні бізнес-планів, подачі документів на гранти та інші програми підтримки малого і мікробізнесу, можна у відкритому офісі «Зроблено в Україні». 

Програма мікрогрантів є частиною урядової програми «єРобота», яка покликана стимулювати розвиток малого та середнього бізнесу в Україні. Завдяки цій програмі вже тисячі українців отримали можливість розпочати власну справу або розширити свій існуючий бізнес.

Основною умовою отримання мікрогранту є дієвий бізнес-план. Він передбачає створення нових робочих місць. Тож діючі та майбутні підприємці мають створити від одного до двох робочих місць на 24 місяці в залежності від суми гранту. Більше про це ми розповідали раніше в окремому матеріалі.

Читайте також: 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • nina kolomiyets

    А розвиток  індустрії?????

keyboard_arrow_up