Колесо огляду на Проскурівській. Чи безпечно на ньому кататися і які ціни

Колесо огляду на Проскурівській. Чи безпечно на ньому кататися і які ціни
  • Справжня святкова атмосфера панує цьогоріч біля кінотеатру Шевченка.
  • До головної ялинки й новорічної атрибутики додали колесо огляду.
  • Нещодавно карусель була замішана в інциденті, що хмельничани назвали “жахом”.
  • Розповідаємо детальніше. 

На майданчику біля кінотеатру Шевченка традиційно панує новорічна атмосфера. Там встановили головну ялинку міста, відкрили різдвяний ярмарок й додали яскраву ілюмінацію. У вечірній час на “стометрівці” все світиться і грає новорічна музика. 

Пісні з відомої стрічки “Один вдома”, запашний аромат глінтвейну і вогники занурюють хмельничан у казку. Цього року картину доповнило колесо огляду, що виглядає на тлі іншої атрибутики особливо святково. 

Чимало хмельничан вже випробували колесо огляду разом зі своїми дітьми. Задоволені залишилися не всі. Мовляв, якось там утворилася аварійна ситуація. Розповідаємо, скільки коштує покататися на каруселі і чи безпечно це.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up