На Хмельниччині комунальники "завищили" ціну пального купленого за бюджетні кошти

На Хмельниччині комунальники "завищили" ціну пального купленого за бюджетні кошти
Фото ілюстративне
  • Підприємство уклало договір про закупівлю 15 тисяч літрів дизельного палива. Згодом обсяг палива зменшили, однак ціна залишилася старою.

У грудні минулого року тендерний комітет одного із комунальних підприємств міста Шепетівка визначив переможця відкритих торгів, з яким уклали договір про закупівлю за бюджетні кошти 15 тисяч літрів дизельного палива. Відповідно до умов правочину загальна його вартість склала 377 тисяч гривень.

Водночас, після проведення відкритих торгів замовник та постачальник уклали додаткову угоду. Відповідно до неї обсяг пального, що планується закупити, зменшили на 900 літрів. Попри це, ціна договору лишилась сталою. Справою зацікавилися у прокуратурі.

  • "Таким чином, сторонами протиправно збільшено ціну за одиницю товару, що не відповідає вимогам тендерної документації", - інформують у прокуратурі Хмельницької області.

Тому,  прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання цієї додаткової угоди до договору недійсною. Наразі позов перебуває на розгляді в господарському суді Хмельницької області.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:15 Графік відключень світла на 11 грудня у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) 19:33 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 18:24 10 старих тролейбусів спишуть. Які будуть замість них? 17:38 У Хмельницькому попрощалися із воїном Сергієм Бульбаном play_circle_filled Від читача 15:25 Жінка-лідерка у Хмельницькій митниці: історія професійного шляху від інспектора до начальника митного поста 16:55 Новий автобусний маршрут запустять у Хмельницькому (КАРТА) 16:10 Курси професій у Хмельницькому: де здобути нові знання та навички 16:09 Менінгококова інфекція на Хмельниччині: скільки хворих і що слід знати 15:45 Закладчику з Хмельницького загрожує до 12 років тюрми 15:12 Маршрут №8 продовжать, а №4 підсилять: як курсуватимуть нові тролейбуси у Хмельницькому photo_camera 14:49 «Слуга народу» ініціює відкликання депутата Старосинявської селищної ради 14:14 З початку року через центр зайнятості на Хмельниччині працевлаштувалися 13,8 тисячі осіб 13:31 НАБУ проводить обшуки у Хмельницькій державній податковій службі: що відомо 12:48 У Кам’янці відкрили меморіальну дошку Сергію Надольському 12:03 В Меджибізькій громаді попрощалися із захисником Василем Шинкаруком play_circle_filled 11:03 Неповнолітній збив велосипедистку на Хмельниччині. Жінка в лікарні 10:42 До двох років засудили жителя Хмельницького району, який принижував рідну маму 10:33 Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко 11 грудня виступлять у Хмельницькому! (новини компаній) 10:02 У Хмельницькому судитимуть агента, який хотів підірвати автівку військового ЗСУ 09:31 Перекриють залізничний переїзд у Хмельницькому районі: де саме
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up