На Проскурівській запрацював різдвяний ярмарок. Що й по чому там продають

На Проскурівській запрацював різдвяний ярмарок. Що й по чому там продають
  • В центрі Хмельницького вже панує святкова атмосфера.
  • Засяяла головна ялинка міста і запрацювали будиночки із різною продукцією.
  • Що там продають і які ціни?

Новорічні свята все ближче і ближче. Переконує в цьому не лише календар, а й святкова атмосфера у Хмельницькому. Сьогодні, 4 грудня, в центрі міста засяяла головна ялинка. Разом із нею вогниками засвітилося майже все, що знаходиться на майдані біля кінотеатру Шевченка.

Розпочав свою роботу й різдвяний ярмарок, що цьогоріч організували із певними змінами. Причина - пандемія коронавірусу. Будиночки із товарами розташували не суцільним рядом, як раніше, а на відстані одне від одного. Біля кожного з них розташовані смужки для дотримання соціальної дистанції. Крім того, учасників ярмарку цього року менше. Їх є 37. 

Як розповіла начальник управління торгівлі міськради Руслана Сідлецька, різдвяний ярмарок у Хмельницькому працюватиме до 20 січня. Та це за умови, якщо в Україні не будуть вводити жорсткий локдаун. В іншому випадку - роботу ярмарку припинять. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up