На проспекті Миру за 4,8 мільйона рятують "хрущовку": що кажуть мешканці та будівельники

На проспекті Миру за 4,8 мільйона рятують "хрущовку": що кажуть мешканці та будівельники
  • Три роки тому цей будинок почав тріщати по швах.

  • Минулого року міська влада пообіцяла відремонтувати його за бюджетні кошти.

  • На це виділили 4,8 млн гривень

  • Як тривають ремонтні роботи та як живуть мешканці будинку зараз?

 

У 2020 мешканці багатоповерхівки на проспекті Миру 76/1 почали бити на сполох. Впродовж трьох років стінами їхньої оселі розповзаються величезні тріщини, а на голову сиплеться штукатурка. Жителі зверталися до комунальників, у міську раду й до журналістів. Тоді ситуацію коментував начальник управління ЖКГ Василь Новачок. Він запевнив, що будинок можливо відремонтувати за бюджетні кошти.

У липні 2021 на сайті міської ради повідомили, що ремонт будинку обійдеться міському бюджету у 4 млн 882 тис. грн. Через високу вартість проєкт розбили на 2 черги. Спочатку укріплять фундамент - ці роботи планують завершити до 30 вересня 2021 року. Потім розпочнуть ремонт потрісканих стін.

Авторизуйтесь і читайте 3 статті безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А три статті щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up