Юлія ПОДЛЮК
Юлія ПОДЛЮК
+380972541085
Юлія ПОДЛЮК - Всі Статті (135)

Лицарський орден у Хмельницькому з'явився 5 років тому. За цей час до його лав вступили понад 80 чоловіків з Хмельницького та його околиць. Хто вони, як стали лицарями та що роблять у буденному житті?

Користується телефоном з озвученням клавіш, розкладає однакові купюри в різні кишені й ходить тільки тими дорогами, які добре знає. Хмельничанка Валентина більшість свого життя прожила у темряві. Вона розповіла, чого в Хмельницькому потребують незрячі люди.

Відмовляються від свинини, алкоголю та тютюну. Моляться п'ять разів на день, а екстремістів називають провокаторами. Як живуть, скільки разів одружуються та у що вірять хмельницькі мусульмани. Дивіться й читайте у репортажі.

На пішохідному переході по вулиці Толстого часто стаються ДТП. Нещодавно на ньому збили 62-річну жінку. Це вже не перша аварія на цьому місці. Ми запитали у міської влади, чи планують зробити перехід безпечнішим.

Коли набридає міське життя, саме час перебиратися в село. Дивіться, де можна купити недорогу оселю на Хмельниччині.

Журналістка vsim.ua відвідала кілька хмельницьких супермаркетів й подивилася ціни на популярні делікатеси. Детальніше - читайте у матеріалі.

Олександрівка на Хмельниччині ризикує зникнути з карти області. Невдовзі її залишить остання жителька. Як виглядає село й чому воно занепало?

“Рукавичка” - культове місце у Хмельницькому. Тут призначали зустрічі, пили каву та спілкувалися з друзями. Нещодавно приміщення кав'ярні залишили пусткою. Якою була “Рукавичка” та що з нею сталося?

Хмельничани долучилися до “бандерівського” флешмобу.

keyboard_arrow_up