Юлія Подлюк
Юлія Подлюк
+380972541085
Юлія Подлюк - Всі Статті (46)

Сьогодні під час прогулянки містом ви зможете потрапити на зйомки випуску новин. До Хмельницького прибула знімальна група ТСН.

Вивчають мнемотехніку, розробляють проєкти та розвивають soft-skills. Так виглядають шкільні будні учнів приватних шкіл. Які ще відмінності між ними й звичайними закладами та скільки коштує навчання? Читайте в матеріалі.

Новий маршрут запрацював 2 серпня. Який розклад руху та вартість поїздки?

Вони повторюють “Харе Крішна” сотні разів на день. Носять сарі та моляться індуїстському богу. Співають на санскриті, а кожне богослужіння в них закінчується бенкетом. Що відомо про хмельницьких крішнаїтів?

Найбільший прапор Хмельниччини обіцяли підняти до Дня Незалежності. До свята залишилося 3 тижні. Чи встигнуть будівельники завершити роботи?

Ціни на продукти харчування в Хмельницькому зменшилися вдвічі. Вартість деяких, навпаки, зросла. Що подешевшало, а що подорожчало й як це вплинуло на купівельну спроможність хмельничан?

Сучасні діти все більше й більше часу проводять за смартфонами. Часто від екрану їх не відтягнеш ні вмовляннями, ні переконанням. Сергій та Олена Тученки змогли зробити час у смартфоні не лише цікавим, а й пізнавальним.

У Писарівці на Хмельниччині є Дім захисту життя. Там можуть оселитися матері у скруті та їхні діти. Хто там живе зараз, що їх в цей дім привело та як матусі в ньому проводять свій час? Журналістка ВСІМ навідалася в гості.

На Хмельниччині, крім обласного центру, нараховують 12 міст. Яка в них вартість проїзду?

keyboard_arrow_up