Навіщо Хмельницькому потрібні фестивалі: пояснення управління культури (+ОПИТУВАННЯ)

Навіщо Хмельницькому потрібні фестивалі: пояснення управління культури (+ОПИТУВАННЯ)
Фестиваль «Rock&Buh» у травні 2019 року
  • Зазвичай у Хмельницькому проводять цілий ряд фестивалів протягом року.

  • Їх відвідують як мешканці міста, так і гості.

  • Не всі хмельничани задоволені такими заходами.

  • Серед причин невдоволення — гучна музика та витрата грошей з бюджету.

Протягом останніх років у Хмельницькому набули популярності фестивалі. У міськраді активно попрацювали над оновленням формату вже наявних заходів та започаткуванням нових. Відвідують хмельницькі фестивалі як мешканці міста, так і гості. Втім, не всі хмельничани цим задоволені. Одні через гучну музику майже в центрі міста, інші через те, що на це йдуть гроші з міського бюджету, тобто платників податків. Мовляв, кошти варто було спрямувати на інші, більш важливі, на їхню думку, цілі.

Так, мешканець міста Володимир Чернух висловив у Facebook своє незадоволення програмою розвитку культури «Нова лінія культурних змін». На неї протягом найближчих п’яти років витратять 49 271 500 гривень — за умови, що всі вказані заходи будуть реалізовані повністю. Джерела фінансування програми — місцевий бюджет та інші. Серед останніх можуть бути, наприклад, грантові кошти та кошти спонсорів.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up