Переселенцям збільшили розмір соцдопомоги

Переселенцям збільшили розмір соцдопомоги
Фото Експрес - онлайн.
  • Кабмін додав 116 гривень на оплату комуналки.
  • Отримуватимуть її переселенці з Криму і зони АТО.

Соцдопомогу, як переселенцям, виплачували дітям і пенсіонерам. Вони щомісяця отримували 884 гривні на покриття витрат за проживання і комунальні послуги. Кабмін вирішив збільшити цю суму на 116 гривень і тепер вона становить рівно тисячу гривень.

Також змінено максимальну суму допомоги на одну сім’ю. Вона не повинна перевищувати 3 тисяч гривень, 3,4 тисячі для сімей з людьми з інвалідністю і 5 тисяч для багатодітних сімей. Про це повідомляють в Кабміні.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:15 На Хмельниччині можуть запровадити відключення світла 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:09 Загинули хлопець і дівчина: деталі ДТП із потягом у Хмельницькому 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 26 червня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) Від читача 12:14 Пропозиції до Бюджетної декларації на 2027–2029 роки 18:27 До +36: прогноз погоди для Хмельницького на тиждень 17:17 Для майбутніх першокласників у Хмельницькому проведуть безкоштовне тестування 16:23 Під час бійки в Хмельницькому районі помер чоловік 15:16 5 смаків Хмельниччини: що спробувати та купити в області photo_camera 14:12 Планові відключення світла у Хмельницькому 29 червня - 3 липня (ГРАФІК) 13:37 На обладнання для «Безпечного міста» витратять майже 3,1 мільйона гривень 12:12 Хмельницький в Instagram: 10 кращих фото за тиждень photo_camera 11:07 Яким був Хмельницький у 1980-их роках: фотопідбірка photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up