Що буде з курсом долара в Україні після послаблення карантину: прогноз експертів

Що буде з курсом долара в Україні після послаблення карантину: прогноз експертів
Фото ілюстративне
  • За останні тижні гривня дещо зміцнилася відносно долара. Яким піде курс після ослаблення карантину?

Курс долара в Україні після пом'якшення карантину буде залишатися стабільним весь наступний тиждень. Такої думки придержуються експерти: член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин, керівник відділу аналітики ГК Forex club Андрій Шевчишин і президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко. Про це вони розповіли виданню "Сьогодні"

  • "І фінансові аналітики, і підприємці чекали більшого ослаблення карантину, насамперед - змін у роботі пасажирського транспорту, але цього не сталося. Немає транспорту - немає клієнтів, покупців. А товарів і так достатньо, у тому числі критичного імпорту, такого як паливо. Тому на наступному неповному робочому тижні стабільність на міжбанківському ринку навряд чи буде порушена. А значить і готівковий курс залишиться близько 27 грн/долар у продажу і на 25-30 копійок дешевше в покупці.", - прогнозує Охріменко.

Згідний з ним експерт Олег Пендзин. Він також не радить українцям чекати на раптові стрибки курсу валют найближчими днями.

  •  "Якісь значні зміни курсу можливі тільки після повної відміни карантину, яку уряд має намір розпочати з 22 травня, тому я не чекаю змін курсу наступного тижня", - зазначив він.

Натомість Андрій Шевчишин очікує невеликих змін вже після свят. За його словами, це пов'язано з тим, що значна частина бізнесу отримає з 11 травня можливість працювати.

  • "Свята закінчаться, і найактивніші бізнес-структури відразу почнуть відновлювати діяльність. Наскільки ці зміни будуть швидкими, поки сказати важко. Але на ринку готівкової валюти вони ще не позначаться впродовж 3-4 днів, тому курс залишиться стабільним і досить низьким, приблизно на нинішньому рівні", - зазначив він.

 Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

 
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up