Середня зарплата — 56 тисяч: що задекларував Олександр Симчишин

Середня зарплата — 56 тисяч: що задекларував Олександр Симчишин
  • Минулого року міський голова придбав у кредит авто на понад півмільйона.

  • Зарплати отримав 680 тисяч гривень.

  • Дізнавайтеся деталі та переглядайте інфографіку.

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин подав чергову електронну декларацію. Вона охоплює 2019 рік та розміщена на порталі Національного агентства з питань запобігання корупції. В декларації вказані доходи, майно, заощадження та кредити. Ми проаналізували декларацію та розповімо про основні моменти.

Протягом 2019 року Олександр Симчишин отримував зарплату — у середньому 56 735 гривень щомісяця. До цієї суми входять, зокрема, оклад, премія та надбавки. Також йому нараховували відсотки у банку. Основний дохід дружини Симчишина Світлани — виплати по догляду за дитиною. Також Світлана Симчишина отримувала нараховані у банку відсотки.

Олександр Симчишин задекларував нерухомість — житловий будинок та земельну ділянку в Хмельницькому. Також міський голова вказав, що володіє п’ятою частиною квартири у Старій Синяві. Хто володіє рештою, даних у декларації немає. У розділі транспортних засобів вказаний автомобіль «Nissan Qashqai», придбаний наприкінці 2019 року за 534 500 гривень. Аби купити машину, Олександр Симчишин взяв кредит у банку під заставу цієї ж таки машини. Сума кредиту — 381 783 гривень.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up