Штраф у 300 тисяч отримав підприємець із Кам'янця за неоформлених працівників

Штраф у 300 тисяч отримав підприємець із Кам'янця за неоформлених працівників
Фото ілюстративне: сba.net.ua
  • Роботодавець вирішив схитрувати та не оформив працівників на займані посади.
  • За це йому тепер відповість перед законом.

Інспектори Держпраці проводять перевірки на підприємствах області. Під час чергової із них виявили порушення. Під час інспекції у Кам'янці-Подільському виявилося, що підприємець не уклав відповідний трудовий договір із працівниками.

"Під час інспекційного відвідування інспектори встановили, що цивільно-правові договори укладенні з працівниками установи містять ознаки трудових", - йдеться у повідомленні ГУ Держпраці у Хмельницькій області.

На підприємця склали постанову відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України. Таким чином, власник закладу призначили штраф у 335 тисяч 70 гривень.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Борисас Моисеявичюс
    Давайте называть вещи своими именами. Не "схытруваты" он решил, не оформив сотрудников, а скрысить бабла, не поделившись с компетентными органами, за что и наказан
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 Воїну з Хмельниччини Сергію Криніцькому присвоїли звання Героя України 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 9 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:14 Залишилось двоє дітей. На Хмельниччині попрощались з поліцейським Миколою Матвєєвим photo_camera Від читача 18:26 Виїзний консультативно-діагностичних прийом пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями | КНП «ХОССЦ» 19:02 Нагородили 30 матерів-героїнь з Хмельниччини photo_camera 18:55 На вихідних Хмельниччину накриють дощі та похолодання: прогноз погоди 18:08 За підпал мечеті у Львові затримали 19-річного хлопця з Хмельниччини 17:48 Хмельничанина викрили в незаконному отриманні відстрочки через догляд за дядьком 17:07 У Хмельницькому попрощалися з прикордонником Олександром Гандзюком 16:28 Обіцяв за 19 тисяч доларів службу біля ХАЕС: як покарали жителя Хмельниччини 15:44 На Збручі затримали браконьєра з 211 рибинами та 80-метровою сіткою 15:06 На Хмельниччині 72-річний чоловік уперше отримав водійське посвідчення 14:40 «Волга» замість квартири: історія Миколи, який живе в машині на Тернопільській 14:16 Назавжди 51: у Хмельницькому попрощалися із В’ячеславом Демідою 13:30 На Хмельниччині офіцера навчального центру затримали на хабарі у 5,5 тисячі євро 12:52 На дорогах Хмельниччини ліквідували 100 тисяч квадратних метрів ям за тиждень 12:04 На Хмельниччині водій авто збив працівницю дорожніх робіт 11:28 Затримали 18-річного хмельничанина, який «замінував» ліцей за гроші 10:49 У Хмельницькому 27-річний мотоцикліст постраждав у ДТП
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up