Скільки коштує навчання в університетах Хмельницького: популярні спеціальності та ціни

Скільки коштує навчання в університетах Хмельницького: популярні спеціальності та ціни
 • Які ціни за навчання на денній формі бакалаврату?

 • Зібрали популярні спеціальності та ціни на них в університетах Хмельницького.

 • Дивіться інфографіку.

Сьогодні, 19 липня, розпочинається реєстрація для вступу на бакалавра. Вона триватиме до 18:00 31 липня. Про це повідомляли раніше у Міносвіти. Абітурієнти можуть вступити до вищого навчального закладу за результатами національного мультитесту. Також в освітніх закладах можуть проводитися творчі конкурси та співбесіди. Все залежить від обраної спеціальності.

Не потрібні результати НМТ тим абітурієнтам, які вступають на мистецькі та спортивні спеціальності, а також на ті, яким надається особлива підтримка держави. Перелік є за посиланням. 

В університетах Хмельницького пропонують навчання як на бюджеті, так і на платній основі. Журналістка vsim.ua поцікавилася, скільки коштуватиме здобувати освіту студентам-контрактникам. Для цього обрала найпопулярніші спеціальності серед абітурієнтів, за результатами вступної кампанії минулого року. За даними Міносвіти, такими є: право, філологія, менеджмент, комп’ютерні науки, психологія та середня освіта. 

Відео дня

У переліку ВНЗ, де здійснювався огляд вартості навчання:

А також університети з інших регіонів, які базуються в Хмельницькому:

Дивіться, яка вартість навчання за рік денної форми на бакалавра. В інфографіці зеленим кольором позначена найнижча ціна за спеціальність, червоним - найвища. Також вартість окремих спеціальностей може коливатися, в залежності від обраного напрямку за ними. Тож в інфографіці зазначена ціна від найменшої до найвищої.

Читайте також: Куди вступити в Хмельницькому без результатів мультитесту: заклади та спеціальності

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (8)
 • Читач81

  Ця оплата по контракту. Якщо не зовсім тупий і здав нормально тести, то можна поступити вчитись безкоштовно. Але викладачі по більшості блатні, не можуть і  не хочуть вчити.  Якщо сам вивчишся  так само немає робочих місць. Усі нормальні по блату. Таку фігню створили за тридцять років українці при владі.
 • cghfghfgj hjhkghjk

  Это вам не "проклятый совок", где всех учили и лечили бесплатно. В конечном итоге, обучение и лечение, будет положено только тем кому повезло родиться в богатой семье. А всякой бедноте, вроде нас с вами, предлагается, утешать себя историями, про репрессии и тому подобные ужасы совка. Поэтому им еще повезло, что они живут в демократической Украине, развивающейся по лучшим мировым стандартам, а не в той проклятой тюрьме народов, где им не пришлось бы платить чтобы учиться. С чем всех и поздравляю! :)

  Олекса Шумейко reply cghfghfgj hjhkghjk

  Совкодроч, СРСР здох і замов панехиду за тюрмой народів.

  Читач47 reply Олекса Шумейко

  Але знищували співучасників фашистів непогано. А хто діяв спільно з фашистами всі добре знають.

  Читач47 reply Олекса Шумейко

  Ти своє житло придбав за власні кошти чи воно прихватизоване?

  читач34 reply cghfghfgj hjhkghjk

  Згинь, нечисть совкова!

  Читач47 reply читач34

  А ще якби все зникло що було побудовано у ті часі, то взагалі була б пісня. Так?

  cghfghfgj hjhkghjk reply читач34

  Давай больше шовинизма, мой друг, а то как-то слабо. :)

keyboard_arrow_up