Скільки потрібно накопичувати на квартиру в Хмельницькому. Оновлений калькулятор

Скільки потрібно накопичувати на квартиру в Хмельницькому. Оновлений калькулятор
  • Придбати власне житло мріє чи не кожен. 
  • Часто перешкодою для цього є фінансове питання. 
  • Дізнайтеся, як швидко зможете накопичити на квартиру, за допомогою калькулятора.

Придбати власне житло - для когось мрія, для когось мета, а комусь непідвладна вершина. Насправді зібрати кошти на квартиру може кожна працююча людина. Питання лиш в тому, скільки часу на це піде. Звісно, залежить все від розмірів омріяного житла, місця його знаходження і суми, яку готові накопичувати. Пропонуємо дізнатися, скільки часу потрібно саме вам на придбання оселі.

Середня ціна в Хмельницькому за квадратний метр - 16 336 гривень 

Наразі на сайті dom.rіа є тисячі активних оголошень про продаж квартир у Хмельницькому. За даними сайту, середня ціна за квадратний метр - 16 336 гривень або 600$. Найдешевшими є квартири у мікрорайоні Ракове. Найдорожчі - в центрі міста. Скажімо, за метр квадратний в однокімнатній квартирі у Раковому треба віддати 13 607 гривень. У той час, як в центрі Хмельницького - 18 127.

Як рахує калькулятор 

Якщо щомісяця відкладати тисячу гривень, назбирати на однокімнатну квартиру в серці Хмельницького можна за 76 років. За тих самих умов придбати житло в “найдешевшому” мікрорайоні можна за 57 років. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up