SMS-розсилка: спам чи потреба для бізнесу? (новини компаній)

SMS-розсилка: спам чи потреба для бізнесу? (новини компаній)

Чи задумувались ви коли-небудь про те, що у нас викликає довіру в компанії? Відгуки? Так! Якість товару чи послуг? Безперечно! Проте, є ще майже непомітні нюанси.

Безмежно важливі і такі, які створюють враження для клієнта про серйозність чи несерйозність організації. Наприклад, якщо мова йде про інтернет-магазини, то значно офіційніше буде виглядати, якщо приходить смс розсилка по Україні, наприклад, з номером ТТН.

Налаштувати таке розсилання на власну базу клієнтів, співробітників допоможе Київстар. Автоматичні повідомлення – це надзвичайно зручний інструмент для швидкого інформування усіх, кого бажаєте. До того ж, є приємна пропозиція: тестовий період на перших 30 днів.

Є два способи для розсилання смс:

 1. Вебінтерфейс на платформі ADWISOR (тобто ви завантажуєте контакти своїх клієнтів та надсилаєте їм різноманітні повідомлення про акції, асортимент, графік роботи);
 2. API для автоматизованих SMS-розсилань (ви додаєте API у вашу CRM і надсилаєте транзакційні повідомлення, тобто інформуєте про стан замовлення або ж нагадуєте про візит).

Дуже часто звикли поєднувати смс розсилки з іншими послугами для інформування власної бази клієнтів. Зокрема, серед популярних:

 • Розсилання повідомлень у Viber на власну базу клієнтів (тут ви можете комунікувати з людьми з офіційним альфа-ім’ям та логотипом вашої компанії);
 • SMS-розсилання від аналітиків Київстар (спеціалісти компанії допоможуть налашувати автоматичні повідомлення за допомогою Big Data, що чудово дає можливість знайти нових клієнтів);
 • Спеціальні розсилання для пошуку нових клієнтів (у цьому допомагають таргетовані смс на платформі Adwisor).

Переваг у налаштуванні таких повідомлень просто безліч:

 • Гарантія отримання. Клієнт навіть без підключення до інтернету ознайомиться з інформацією, яку ви хотіли донести.
 • Просто керувати та аналізувати. Вам не доведеться наймати безліч фахівців, адже запускати розсилання можна самостійно, а згодом отримувати детальні щомісячні звіти (скільки повідомлень було отримано, скільки прочитано і т.д.)
 • Надсилання у будь-який час. Створювати повідомлення можна заздалегідь, а надсилати за конкретним розкладом. Або ж можна одразу запустити масове розсилання.
 • Зручний формат. Ви можете скомбінувати кілька повідомлень або ж одне розміром до 160 символів латиницею та до 70 кирилицею.
 • Оплата доставлених смс. Вам потрібно оплатити лише ті повідомлення, що точно дійшли до місця призначення.
 • Швидкість відправки. Безперечно, інформація не затримається, адже швидкість відправки – 100 SMS на секунду.

Тож якщо хочете легко комунікувати з клієнтами або ж партнерами, колегами, тоді налаштовуйте найзручніший для себе тип розсилання і розвивайте свій бізнес із задоволенням.

keyboard_arrow_up