У Хмельницькому на лікування COVID-19 витрачають до 3 тисяч за добу на пацієнта

У Хмельницькому на лікування COVID-19 витрачають до 3 тисяч за добу на пацієнта
Фото ілюстративне
  • В інфекційній лікарні перебуває 9 пацієнтів з COVID-19.

  • В ОДА розповіли скільки вартує їхнє лікування на добу.

На Хмельниччині зафіксовано 18 випадків COVID-19. 9 паієнтів лікуються в інфекційній лікарні. Серед них народний депутат від “Слуги народу” Володимир Ватрас. Днями політик розповів про стан свого здоров’я та повідомив журналістам телеграм-каналу “Pavlovsky NEWS” у скільки обходиться його лікування. 

"Всі препарати є"

Запис розмови викликав чимале обговорення в соцмережах. Хмельничани телефонували на гарячу лінію та намагалися дізнатися чи є в інфекційній лікарні всі необхідні медикаменти для лікування коронавірусу. На черговому брифінгу в ОДА пояснили ситуацію, що склалася та запевнили, “лікувати є чим”.

Наразі, за словами Романа Примуша, держава повністю покриває витрати на лікування для хворих на коронавірусну інфекції. Заступник голови ОДА назвав орієнтовні суми у скільки обходиться таке лікування одного пацієнта на добу.

Нагадаємо, що витрати за лікування легкої форми у пацієнтів, які відмовилися від стаціонару і лікуються вдома, лягає повністю на їхні плечі. Держава забезпечує медикаментами лише пацієнтів стаціонару. Детальніше про це ви  можете прочитати в матеріалі Частина хмельничан хворих на коронавірус лікується за свій кошт. Чому?

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
  • Наталья Емакаева
    а как иногородние могут купить себе лекарства, если родственников не пускают?
  • Олекса Шумейко
    Так депутату лікували пневмонію чи від коронавірусу за 100 баксів на добу? Не зрозуміло.
  • Анатолій Григорюк
    З 1 квітня було скорочено загальне фінансування інфекційної лікарні на 10%, доплат за коронавірус немає. Просимо можновладців прокоментувати дану ситуацію
  • Аннушка Демецкая
    Это откуда такие суммы? Икру красную на завтрак дают?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Синоптикиня назвала дату потепління: погода 21 квітня для Хмельниччини 20:01 Внаслідок поранення помер військовий з Хмельниччини Анатолій Петрик 19:04 Рідкісний метелик з’явився на Хмельниччині: у Нетішині зафіксували подалірія 18:28 На Хмельниччині зросла захворюваність на ГРВІ: за тиждень 5,8 тисяч випадків Від читача 14:20 До уваги митних брокерів! 17:48 «Вивозив поранених з-під обстрілів»: у Хмельницькому попрощались із Русланом Лучаком 17:27 Розшукали водія, який у Хмельницькому спричинив ДТП і втік 16:56 У Хмельницькому районі через випадок сказу ввели карантин: що відомо 16:29 Продав сина для жебрацтва у Хмельницькому: суд розглянув справу жителя району 15:48 Служив після контузії та поранень: хмельничани попрощалися з Дмитром Крикливим 15:08 Тікати чи стріляти? Чому київський теракт змусив згадати резонансну справу хмельницьких патрульних 14:29 Алкоголь і тютюн без документів: на Хмельниччині викрили автомагазин 13:48 На Хмельниччині зростає кількість підприємців: популярні сфери бізнесу 13:05 Графік відключення гарячої води у Хмельницькому (АДРЕСИ) 12:23 На Хмельниччині понад 50 людей отримають гранти на бізнес: створять 87 робочих місць 11:39 У Хмельницькому на перехресті зіткнулися автівки: травмувалася жінка 11:01 На Кам’янеччині розшукують літню жінку: пішла з дому і не повернулася 10:21 Смертельна ДТП з вантажівкою на Хмельниччині: загинула пасажирка легковика 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 Полярник з Хмельниччини святкує день народження в Антарктиці: його історія
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up