В Україні збільшать розмір грошової допомоги при народженні дитини

В Україні збільшать розмір грошової допомоги при народженні дитини
Фото ілюстративне
  • Допомогу планують збільшити до 50 тисяч гривень.

Кабінет Міністрів схвалив проєкт закону "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" щодо збільшення розміру допомоги при народженні дитини. Про це пише Укрінформ, з посиланням на відповідне рішення, яке прийняли на засіданні уряду в середу, 26 травня.

Розмір допомоги планується встановити у розмірі 50 000 гривень уже із 1 січня наступного року.

Як зазначається, виплата проводитиметься одноразово у розмірі 25% загального розміру допомоги, решта суми допомоги виплачуватиметься протягом наступних 36 місяців рівними частинами.

Відео дня

Окрім того, визначається, що із 1 січня 2023 року і в подальшому щороку з 1 січня передбачається збільшення розміру допомоги при народженні дитини на прогнозний показник зростання індексу споживчих цін.

Відзначимо, зараз в Україні при народженні дитини виплачують 41 280 гривень (з них 10 320 гривень відразу, а решта - протягом 36 місяців).

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (67)
  • Марія Сиваківська
    Мізерна допомога. Чи хтось може пояснити, як раціонально витратити 1000 грн. щомісячно для забезпечення елементарних потреб дитини?
  • Люда Кемка Малашенко
    А далі що робити, як дитина ,виросте і гроші не будуть, платити особливо в селах де немає роботи за що кормити одягати, і то не факт, якщо дадуть як попередній раз що прийде,нова влада і не забере,добре подумайте.
  • Руслана Антонишин
    Що за народ, якщо на дітей піднімлять на цих 200грн,то підняли такий ШУМ? А як депутати получають тисячі, то тиша
  • Аліна Миколаївна Нідзельська
    Добре що хоть це дають. Ми виросли і без тих допомог.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:14 Очікується гроза. Погода на 27 червня для Хмельниччини 20:31 Обірвалось життя чотирьох військових з Хмельниччини. Імена photo_camera 20:03 На 81 вулиці відключатимуть світло у Хмельницькому 27 червня (АДРЕСИ) 19:48 Вважалися зниклими: «на щиті» повернулись четверо воїнів з Хмельниччини photo_camera Від читача 12:28 Просимо підтримати петицію про присвоєння звання Героя України (посмертно) молодшому сержанту Дмитру МИСЬКОВУ "Фіксику". 19:30 «Народний Герой України»: орденом нагородили ректора Кам’янець-Подільського державного інституту 19:11 Дивіденди, подарунки та авто: як змінилися статки депутатів Хмельниччини у 2025 році 18:36 З російського полону 26 червня звільнили двох жителів Хмельниччини 18:24 Скільки коштує пальне у Хмельницькому (ІНФОГРАФІКА) 17:34 Зниклі безвісти: кого шукають на Хмельниччині і що про них відомо photo_camera 17:01 На Хмельниччині обмежили рух вантажівок вдень: причина 16:07 Робота з оплатою до 40 000 грн: актуальні вакансії у Хмельницькій області 15:18 Штормове попередження: на Хмельниччині завтра очікується гроза 14:44 Рідні безвісти зниклих і полонених хочуть створити в Хмельницькому «Алею надії»: деталі play_circle_filled 14:04 Діти військових з Хмельниччини вирушили на оздоровлення до Австрії 13:13 Вважався безвісти зниклим: на Хмельниччину з полону повернувся Сергій Музичук 12:11 З початку року у Хмельницькому стерилізували 575 тварин 11:48 Де у Хмельницькому вимкнуть гарячу воду наступного тижня (АДРЕСИ) 10:01 Звання «Берегиня України» отримала директорка навчально-реабілітаційного центру на Хмельниччині 09:42 На Хмельниччині судитимуть банду, яка доставляла наркотики до виправної колонії photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up