Власники елітних авто поповнили казну Хмельниччини більш як на пів мільйона

Власники  елітних авто поповнили казну Хмельниччини більш як на пів мільйона
Фото ілюстративне
  • За січень цього року транспортний податок склав більше 500 тисяч гривень. 
  • Його сплатили власники “Mercedes-Benz”, “BMW”, “Lexus”, “Audi”, “Land Rover” та “Range Rover”.

За перший місяць цього року місцевий бюджет отримав на 11 тисяч гривень більше, ніж зазвичай. Так, загальна сума склала понад 500 тисяч гривень. Найпопулярнішими марками авто, за які сплачувався податок, були “Mercedes-Benz”, “BMW”, “Lexus”, “Audi”, “Land Rover” та “Range Rover”. 

Більшу частину суми сплатили юридичні особи - 460 тисяч гривень. Решту - фізичні особи, а саме 75 тисяч гривень. Про це повідомляють територіальні органи ДПС у Хмельницькій області.

Довідково: Об’єктом оподаткування є легкові авто не старше 5-ти років та середньоринкова вартість яких перевищує 375 розмірів мінімальних зарплат незалежно від об’єму двигуна. Ставка транспортного податку становить 25 тисяч гривень на рік. 

Саме тому на сайті територіальних органів ДПС у Хмельницькій області зазнають, що на суму надходження вплинуло зростання мінімальної заробітної плати. Нагадаємо, що нині вона становить 4 723 гривні.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Григорій Литвинюк
    500 тис. / 25 тис. = 20. Це стільки елітних авто в Хмельницькій області???
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:16 3 мільйони на учнівські ідеї в Хмельницькому: як працює шкільний громадський бюджет 17:18 П’яний водій тікав від патрульних у Хмельницькому. Чим це закінчилося play_circle_filled 16:49 «Масяня, тримайся, все буде добре»: у Хмельницькому попрощалися з Євгенієм Галушком photo_camera 16:26 На Кам’янеччині зупинили водіїв без права керувати транспортними засобами Від читача 11:27 Представлялися латвійськими правоохоронцями: українські поліцейські ліквідували мережу кол-центрів, що ошукували громадян країн ЄС 15:48 У Хмельницькому попрощалися із ресторатором Євгенієм Котом 14:57 На Луганщині загинув кулеметник з Хмельниччини Василь Голянич 14:54 РЕБи, роботи і вакансії для ветеранів: плани нового керівника ДСНС Хмельниччини 14:01 Віддала всі свої гроші. Жительку Хмельниччини ошукали на 130 тисяч 13:02 19-річний житель Хмельницького району пограбував чоловіка на автостанції 12:51 Для хмельницьких закладів освіти придбали книг на 1,1 мільйона photo_camera 12:03 Перший науковий ліцей у Хмельницькому: коли відкриють та як туди потрапити 11:33 ДТП з мотоциклістом на Бандери: у поліції розповіли деталі 10:51 19 тисяч доларів за службу біля ХАЕС: судитимуть жителя Нетішина 10:07 Ключі, гаманці і тільки: що найчастіше забувають хмельничани у громадському транспорті 09:35 Понад 300 тисяч боргів: Хмельниччина в «жовтій зоні» у рейтингу боржників 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 18 березня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 На Хмельниччину йде похолодання: якою буде погода 18 березня 20:12 Планові відключення світла у Хмельницькому на 18 березня 19:49 Їхав понад 100 км/год по слизькій дорозі. Засудили винуватця смертельної ДТП у Хмельницькому
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up