Матвій Загоруйко
Матвій Загоруйко - Всі Статті (829)

Спеціальні рейси тролейбусів почали курсувати сьогодні, 14 липня. Скористатися ними можна лише за наявністю певних документів чи спецквитка. Чи працює все так, як передбачалося, дізнавалися журналісти vsim.ua.

Дев’ять фігур тепер прикрашають пішохідну доріжку.  Виготовили їх скульптори під час українського чемпіонату “Stihl Carving Cup 2019”.

Минулого місяця Антимонопольний комітет України скасував процедуру закупівлі одноразової допомоги “Пакунок малюка”. Батькам, які залишаться без одноразової допомоги, обіцяють грошову альтернативу. Що про це кажуть в міському перинатальному центрі і скільки бебі-боксів залишилося для хмельницьких матусь?

Вони не планують вагітність й свідомо відмовляються від дітей. Такі жінки називають себе чайлдфрі. Однією із них є 23-річна Галина, яка розповіла журналістам vsim.ua про свої переконання та пріоритети в житті.

За минулий рік в області померло майже в 2 рази більше людей, ніж народилося. Приблизно такими ж є показники за 2 місяці цього року. Від чого помирають мешканці Хмельниччини?  Кількість та класифікацію за причинами дізнавайтесь на нашому сайті. 

Пам’ятники і меморіали розташовані в різних мікрорайонах міста. Чи вгадаєте ви їх за місцем розташування на інтерактивній мапі?

Транспортні конфлікти у Хмельницькому не вщухають. Вранці багато сидячих місць в тролейбусах займають пенсіонери. Через це інші містяни не можуть добратися на роботу. Відповідні скарги посипалися до міськради і там вже вигадали, як вирішити проблему. Куди їдуть в годину пік пільговики і що може змінитися в роботі громадського транспорту?

“У СРСР жилося краще”, - типовий вислів, притаманний багатьом людям старшого покоління. Та чи дійсно це так, ми запитали в пенсіонерки з Хмельницького. 83-річна жінка поділилася історією не з підручника, а зі сторінок власного життя.

Безпечний концерт під час карантину - не мрія, а реальність. Втілили її у життя гурт “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ” разом з івент-агенцією Tikhonov Agency. Як хмельничани відривалися під улюблені пісні, читайте на нашому сайті.

Аварія трапилася вранці, 5 липня. На місці загинув один із пасажирів, інший - у важкому стані.

keyboard_arrow_up