Матвій Загоруйко
Матвій Загоруйко - Всі Статті (1180)

Офіційного поділу на мікрорайони місто не має. Та всі частини Хмельницького вже давно отримали свої назви. Що особливого є в кожній з них? Зібрали 10 родзинок. 

“Проскурів” - так раніше називалася станція в Хмельницькому. З часом змінилася не лише назва, а й саме приміщення вокзалу. Його перебудовували кілька разів. Перевірте, що ви знаєте про залізничний вокзал у Хмельницькому за допомогою тесту. 

Підготували для вас тест зі старими світлинами міста. Усі фото зроблені в 50-80-х роках минулого століття. Вгадуйте, де вони створені й діліться результатами. 

На Інститутській і в центрі міста є будівлі, що пустують та занепадають. А от у минулому вони користувалися популярністю серед хмельничан. Що чекає на будинок молоді “Проскурів” та колишній кінотеатр “Мир”?

Два тижні учні старших класів навчаються дистанційно. Молодші школярі продовжили відвідувати освітні заклади.  Більшість батьків виступили проти їхнього переведення на "дистанційку".

Минулого року ректор педакадемії Інна Шоробура в місяць отримувала 47 533 гривні.  Трохи менше мав керівник прикордонної академії Олександр Луцький - 42 304 гривні.  Дивіться в інфографіці, скільки заробили та що задекларували керівники хмельницьких “вишів”. 

За перший квартал 2021 року в Хмельницькому народилося 660 дітей. Серед них - шість двійнят і одна трійня.  Які популярні та рідкісні імена давали малюкам у січні, лютому та березні?

Зазвичай застарілі моделі телефонів продають, обмінюють чи залишають валятися у шухляді. Та іноді такий смартфон може допомогти й добряче когось виручити. Розповідаємо, як це працює. 

На території Хмельницької ОТГ є 46 поліцейських дільниць. На кожній з них працює дільничний офіцер, який обслуговує певну територію. Знайомтеся з правоохоронцем, який закріплений за вашою адресою. 

Все сталося на Львівському шосе. Дим почав валити з автобуса на зупинці. Люди стали залишати транспортний засіб.

keyboard_arrow_up