Матвій Загоруйко
Матвій Загоруйко - Всі Статті (447)

У 2-річної Софії виявили рідкісну генетичну хворобу - спінально-м’язову атрофію. Через це атрофуються м’язи і дитина не може повноцінно рухатися. На лікування потрібна захмарна для батьків сума - 2,3 мільйона доларів. Мама й тато попри все вірять, що їхня донька як і всі діти, зможе самостійно сидіти, ходити й рухатися. 

Того дня подружжя зі Славути поверталося додому.  Свою 2-річну онуку Єву взяли із собою, погостювати. Дорогою сталася аварія. Бабуся й дідусь дівчинки померли на місці. Дитину з важкими травмами доставили в лікарню. Дізналися, в якому вона стані зараз. 

Різкий запах диму відчули мешканці багатоповерхівок поблизу «Катіону». З’ясувалося, що на Тернопільській сталася пожежа, в результаті якої помер чоловік.

Біля Будинку рад розгортають червоні намети та встановлюють паркани.  Також там облаштовують масажну зону та фотолокації.  Що там буде?

Їх називають чотирилапими улюбленцями і друзями людини. Перевірте як добре ви знаєте тих, хто гавкає, за допомогою тесту від vsim.ua.

У червні в Хмельницькому народилася 281 дитина. Серед них - 9 пар двійнят. Які рідкісні та популярні імена обирали малюкам у червні?

На 86-річного чоловіка скоїв наїзд “Volkswagen Amarok”. Пішохід загинув на місці.

78-річна Марія пішла з дому два дні тому. Рідні кажуть, що жінка може плутатися в часі й забувати, де живе. Пенсіонерка була одягнена у штани з рожевими смужками й світлу кофту без рукавів.

“У 2 роки Нікіта сам не сідає і не повзає”  - так про свого єдиного та довгоочікуваного сина розповідає Антон Крижний. Через рідкісне генетичне захворювання дитині загрожує повна нерухомість. На лікування потрібно 2,3 мільйона доларів.

Хлопчик випав із 3 поверху, коли його батьки перебували в іншій кімнаті. Його госпіталізували в реанімацію. У якому стані дитина зараз?

keyboard_arrow_up