Матвій Загоруйко
Матвій Загоруйко - Всі Статті (973)

“Схиляв до вступу з ним в статевий акт без моєї згоди”. “Почав просити, щоб я розповіла, як я його люблю і який він гарний”.  “Казав, що буде приходити й міряти довжину і ширину моїх труб”. Жінки зізналися правоохоронцям у домаганнях полковника Віктора Іваніва. 

На Хмельниччині стартував конкурс для кавер-колективів. Сьогодні, 30 жовтня, останній день, коли можна подати заявку. Як взяти участь і що слід знати про умови “Кавер-бенд-фест”?

За словами Віктора Вікарчука, Служба безпеки України це російська ФСБ. А порушене проти нього кримінальне провадження - злочинне замовлення. Справа створеної “міської ради” в комплексі “СВ” набирає обертів. 

Жахлива трагедія сталася в сім’ї Коваль. За кілька днів вони втратили двох синів. Батьки вважають одними з винуватців смерті дітей працівників газової служби. “Хмельницькгаз” свою причетність до події заперечує.

У сім’ї з Хмельницького за кілька днів померли двоє маленьких синів. Попередньо в їхньому будинку на Кам’янецькій стався витік газу.  Батьки і сусіди звинувачують газовиків і медиків у бездіяльності. Кажуть, одні - не виконали необхідних робіт, інші - відмовили в госпіталізації.

Напередодні місцевих виборів журналіст Максим Моргун заявив про побиття. Чоловік пов’язав це зі своїми матеріалами щодо міського голови. Олександр Симчишин вимагав спростування й тепер готує позов до суду.

Аварія трапилася сьогодні, 26 жовтня, біля зупинки "Медтехніка". Водіїв деблокували з автівок рятувальники.

У день місцевих виборів соцмережі “рясніють” усілякими дописами. Хмельничани звітують про зроблений вибір, висловлюють думки стосовно процесу і навіть відправляють “у дупу”. Зібрали “виборчий” контент від хмельничан.

Осінні канікули хмельницьких школярів тривають до 1 листопада.  Згодом можуть перейти на змішану або дистанційну форму навчання.  Що про це кажуть вчителі, батьки та місцева влада?

Минулої осені дівчинка загинула внаслідок зіткнення автомобіля "Mercedes Е-220" та мотоцикла "BMW". Від весни справу розглядають в суді. Серед обвинувачених - мотоцикліст. Інший водій втік за кордон. Тим часом мама 11-річної Софії не стримує сліз, коли під час засідання говорять про смерть її дитини.

keyboard_arrow_up