Власників бізнесу від 14 січня почнуть штрафувати за відсутність масок у клієнтів

Власників бізнесу від 14 січня почнуть штрафувати за відсутність масок у клієнтів
ua.depositphotos
  • Штрафи становитимуть від 3 400 до 5 100 гривень.

В Україні з 14 січня почнуть штрафувати власників бізнесу за відсутність масок у відвідувачів. Відповідний закон 13 січня опублікували у виданні "Голос України", пише "Слово і діло".

Відповідно до документа, штрафи для власників бізнесу становитимуть від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 3 400 до 5 100 гривень. 

Штрафи загрожують у разі:

  • пропуску, допуску особи в громадські будівлі, споруди, громадський транспорт під час дії карантину без одягнутих засобів індивідуального захисту, у тому числі респіраторів або захисних масок, що закривають ніс і рот, у тому числі виготовлених самостійно,
  • невжиття заходів щодо перебування людини в громадських будівлях, спорудах, громадському транспорті без такого засобу індивідуального захисту,
  • обслуговування клієнтів без таких засобів захисту в період карантину.

Варто зазначити, що закон № 1113-IX "Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" Верховна рада схвалила 17 грудня 2020 року.

Читайте також: На Хмельниччині три сотні нових випадків COVID за добу, 5 хворих померли
 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (40)
  • Оля Марчук
    Звідки візьмуть премії, якби дружно люди збунтували вони би інакше заговорили.
  • Галина Миколаенко
    Було декілька раз, що забувала маску,зайшла в атб на касі не відпустили ,ну і не запропонували придбати в них маску
  • Ольга Вансович
    Шизоїди немає чим казна набити??  ?
  • Mykola Kucher
    Заходимо в державні установи знімаємо маски і нехай самі себе штрафують
    Юлія Дацун reply Mykola Kucher
    Оце то точно!!!Спробуй застав вдіти маску-а ще більше вигнати його з будівлі!!!Штрафуйте саму людину!!!Короче страна "Ідіотів".
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:08 Після майже 4 років полону повернувся військовий з Хмельниччини Сергій 18:07 Коли потепліє на Хмельниччині: синоптикиня назвала дату 16:03 Що кладуть у великодній кошик та як правильно провести свято: поради священника 15:05 Четверо травмованих: на Хмельниччині п’яний водій врізався в дерево Від читача 12:20 Обовʼязковий ПДВ на єдиному податку зменшить надходження громад 14:13 На Хмельниччині поліцейська вівчарка Кайна знайшла викрадений мотоцикл 13:14 У Хмельницькому попрощалися з командиром екіпажу БпЛА Сергієм Трібе 12:18 На Хмельниччині зіткнулися трактор і мікроавтобус: одного з водіїв госпіталізували 11:44 У Хмельницькому шукають працівників до СІЗО: що пропонують 10:38 На Хмельниччині Toyota зіткнулася з відбійником: двоє травмованих 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 На Хмельниччині ремонтують дороги: де тривали роботи цього тижня 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 11 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up