Як працює автоцивілка і навіщо вона потрібна хмельничанам (новини компаній)

Як працює автоцивілка і навіщо вона потрібна хмельничанам (новини компаній)

Страхування автомобілів забезпечує захист кожному власнику від несподіваних фінансових витрат у разі ДТП. Якщо у водія буде заздалегідь оформлена автоцивілка, його страхова компанія компенсує витрати, пов’язані з ремонтом та відновленням автомобіля постраждалої сторони. Чи потрібен такий страховий договір хмельничанам, розбираємося у цій публікації.

Три причини, чому варто придбати поліс ОСЦПВ у Хмельницькому

Кожному водію в Україні потрібна страховка автомобіля з кількох причин:

  • по-перше, вона захищає від великих фінансових втрат. Поліс покриває витрати на ремонт та лікування постраждалих і гарантує виплати замість винуватця ДТП;
  • по-друге, таким чином водій дотримується вимог законодавства України, адже відсутність поліса ОСЦПВ карається штрафом;
  • по-третє, Цей вид страхування допомагає пом'якшити негативні наслідки ДТП, забезпечити підтримку та захист тих, хто постраждав внаслідок аварії.

У результаті автоцивілка забезпечує водію не тільки фінансовий захист, а й сприяє дотриманню законодавчих вимог у галузі дорожнього руху.

Як працює автоцивілка і яка компенсація доступна при страхуванні

Принцип роботи автоцивілки полягає в тому, що після аварії на дорозі страхова компанія бере на себе зобов’язання компенсувати усі витрати постраждалим замість винуватця ДТП — власника такої страховки. У нашій країні встановлено законодавчі обмеження щодо розміру виплат за страховим полісом. Максимальна компенсація складає до 320 тис. грн на медичні витрати потерпілого та до 160 тисяч гривень на відновлення автомобіля чи іншого майна. Якщо цих сум буде недостатньо, потерпілий може через суд вимагати додаткових виплат від винуватця аварії.

Щоб уникнути необхідності платити різницю зі своєї кишені, страхова компанія «УНІКА», офіс якої розташовано в Хмельницькому за адресою: вул. Соборна, 77, оф. 15 (тел. +380382702232), пропонує збільшити ліміт за допомогою додаткових програм добровільної автоцивілки. І тоді виплати можуть зрости до 1 млн грн. Це вигідна пропозиція для хмельничан, оскільки на дорогах міста та області побільшало дорогих авто, які потребуватимуть дорогого ремонту у разі ДТП.

При придбанні поліса ОСЦПВ важливо пам'ятати, що страхова сума розподіляється на весь термін дії поліса. Тобто якщо водій потрапить в аварію двічі протягом року і вибере максимальний ліміт першого разу, то після другого ДТП, в якій він буде винуватцем, ремонт чужого автомобіля оплачуватиме самостійно. У цьому випадку також корисно збільшення ліміту.

Якщо клієнт  СК «УНІКА» є постраждалою особою, він може не чекати виплат від іншої страхової компанії, а подати документи на виплати за програмою прямого врегулювання у свого страховика. Також він може отримати на ремонт власного авто додатково до 500 тис. грн, якщо оформить страховий поліс «Автоцивілка навпаки». Також СК «УНІКА» пропонує мешканцям Хмельницького захистити власний автомобіль. Це можна зробити, обравши одну з програм КАСКО (це повний захист авто).

Вибір страхової компанії — основа фінансової безпеки

Тільки після того, як власник автомобіля оформить автостраховку в надійній компанії, він може бути абсолютно впевненим, що отримає належні страхові виплати. При виборі страхового партнера слід врахувати кілька ключових аспектів:

  • репутація компанії. Пріоритет слід віддавати страховим компаніям, які мають досвід у наданні надійних страхових послуг. Це можна оцінити, ознайомившись із профільними рейтингами, що публікуються у спеціалізованих виданнях.
  • фінансова стабільність. Варто перевірити фінансові показники компанії, які доступні на її офіційному сайті. Страхова компанія зі стійкою фінансовою базою зможе надійно виплачувати компенсації у будь-який час, коли це буде потрібно.
  • обслуговування клієнтів. Необхідно оцінити, як компанія обслуговує клієнтів. Наявність спеціалізованої служби підтримки, яка готова надати відповіді на запитання та допомогти вирішити проблеми, є важливим критерієм при виборі.

Одним із провідних учасників страхового ринку в Україні є компанія «УНІКА», яка повністю відповідає всім зазначеним вище критеріям. Компанія працює у сфері страхових послуг в Україні майже 30 років. Вона пропонує зручну систему обслуговування, що дозволяє клієнтам оформлювати страхові договори онлайн та подавати заяви на страхове відшкодування через гарячу лінію.

Крім України, компанія успішно функціонує у багатьох країнах Центральної та Східної Європи. Щомісяця СК «УНІКА» виплачує приблизно 100 млн грн своїм клієнтам, що свідчить про її фінансову стійкість та надійність. На даний момент «УНІКА» є лідером в рейтингу «ТОП-100. Рейтинги найбільших». Це свідчить не лише про її фінансову потужність та стабільність в роботі, а й про високу якість обслуговування.

keyboard_arrow_up