З 1 липня підскочили тарифи на гарячу воду та опалення

З 1 липня підскочили тарифи на гарячу воду та опалення

 Вартість гарячої води буде залежати від наявності у квартирі рушникосушки та постачальника послуг.  

Відсьогодні в Україні почнуть діяти нові тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення, які зростуть майже удвічі.  Ціна на гарячу воду для різних міст буде різною. 

Для клієнтів "Теплокомуненерго" ціна зросте до 70,45 гривень за кубічний метр з рушникосушкою і до 64,94 гривень без неї. Для тих, кому водопостачання забезпечує "Південно-західні тепломережі", тариф буде на рівні 64,91 гривень з рушникосушкою і 59,84 гривень без.

Також майже вдвічі зросте тариф на тепло. Тепер "Теплокомуненерго" подаватиме опалення за 1221,97 гривень за 1 Гкал. Вартість тепла у "Південно-Західні тепломережі" буде 1144,72 гривень за 1 Гкал. 

Нагадаємо, з 1 травня 2016 року в Україні почали діяти нові тарифи на газ, встановлені Кабінетом міністрів України.  

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (6)
  • Барвинок Ксюша
    Ниче,  лохи все оплатят. Главное не забывать тявкать про Европу. ...
  • Анонім
    Ну що, тепер сміливо можемо подякувати усім хто стрибав у кастрюлях по майдану, з метою руйнації останніх залишків державності та одномоментного "покращення" рівня життя в Україні у вигляді підняття тарифів із залишенням якості послуг на попередньому рівні! Як уже вище написали: Це надзвичайна перемога!!!

    От тільки чомусь вона більше схожа на зраду, але, як кажуть місцеві: ну то такє))
  • Кот Рыжий
    І ще скажіть, що мер не впливає на тарифи в комунальному підприємстві міста. Та ж сама комунальна мафія, як і по всій країні. Грабують народ і кажуть "а ми тут ні до чого".
  • Анонім
    Уроди...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:03 Пануватиме антициклон: погода на 29 липня на Хмельниччині 20:54 У Хмельницькому в середу попрощаються з двома захисниками 20:30 Відключення світла у Хмельницькому 29 липня: у списку 41 вулиця (АДРЕСИ) 20:17 «Не виходили з госпіталю 2 роки»: у Хмельницькому попрощались з Володимиром Соколом Від читача 22:32 Як знання рятують у тилу та на фронті. 4 роки Центру готовності цивільних 19:49 На Хмельниччині розшукують 15-річного підлітка: пішов з дому і не повернувся 19:04 «Погрожував спалити разом із квартирою»: історія Оксани з Дунаєвець, яку переслідував колишній 18:36 Торгівля пальним без ліцензії: у Хмельницькому засудили працівника АЗС 18:07 Що відремонтують в школах Хмельницького за 20 мільйонів (ІНФОГРАФІКА) 17:30 У понад 7 разів перевищила норму: у Хмельницькому зупинили пʼяну водійку двоколісного 16:46 На пляжі Хмельниччини виявили перевищення кишкової палички: де купатися небезпечно 16:01 На Хмельниччині попрощались з 20-річним воїном Андрієм Мар’яновим 15:05 Жителя Старокостянтинова викрили на незаконному продажі зброї 14:14 У центрі Хмельницького відкриють нову платну парковку 13:29 «Не встиг створити сімʼю»: хмельничани попрощались з воїном Павлом Бедраком 12:57 Звільнили директорку обласного центру культури та мистецтв Майю Онищук: деталі 12:04 За тиждень на Хмельниччині зупинили 65 нетверезих водіїв 11:13 «Це були ті, хто вже склав зброю»: у Хмельницькому відбулася акція пам'яті за загиблими в Оленівці 10:31 За 5 тисяч доларів до Румунії: на Хмельниччині затримали організатора схеми для військовозобов’язаних
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up