З 1 листопада подорожчав хліб. Виробник пояснив причину

З 1 листопада подорожчав хліб. Виробник пояснив причину
 • Вартість хлібу у Хмельницькому зростає вже втретє. Ціна піднімалась у лютому та вересні. 
 • Вже з 1 листопада у магазинах просять по 10 гривень за буханець білого чи батону. 
 • Виробник хлібобулочних виробів пояснює, знову зросла відпускна ціна на 5%.

Ще на початку лютого виробник підняв вартість батону, а також білого та житнього хлібу до 8 гривень. В магазинах ж почали продавати на гривню дорожче. Тоді зростання ціни аргументували підвищенням мінімальної заробітної плати та здорожчанням енергоносіїв і газу для промисловості. Наступне підвищення було у вересні. Вартість трьох видів хлібобулочних зросла до 8,40 гривень. Прибдати хліб і батон у магазині коштувало по 9:50. 

З 1 листопада ціна на буханець хліба і батона знову піднялась. Виробник пояснює, відпускна вартість піднялась на 5%. Тепер хлібобулочні постачатимуть у магазини по 8,42 гривень. 

- Ми провели подорожчання, бо підвищилась ціна на газ для промислових підприємств, а також на паливно-мастильні матеріали. Піднялась вартість борошна і його доставка. Ми якраз вмістились у тих 5%, на які підняли ціну на хліб, - розповідає vsim.ua директор компанії "Торговий дім "Хмельницькхліб" Валентин Романенко. 

0
0
0
0
Коментарі (15)
 • толік

  2010-2013 - Украину взял уголовный мир Донбасса. Его программа: «Усьо будет Донбасс!»
 • толік

  Якби злодії винесли все з квартири і навіть стіни порозбивали. Коли б ви відновили все те, що було вкрадене і якими силами?
 • Анна Островська

  ну як вам сказати - живемо по-новому, всі пенсіонери кажуть, що при Януковичі жити було краще

  Пасажир reply Анна Островська

  А чому лише пенсіонери? Всі так кажуть, окрім посіпак теперішньої влади

  толік reply Анна Островська

  У пенсіонерів відсутнє логічне мислення. Якби янукович і компанія не обібрали всіх нас,  всю Україну - все було би по ішному. Вони вкрали зо пять бюджетів країни. Вкрали не тільки державну казну, а й людські депозити в банках. Нам з вами прийшлось вертати людям вкрадене януковичами.

  Микола Вінник reply толік

  Шановний Толік,  цим всім пасажирам аби попи$діти. Ім все погано. Влада нічого не робить  - погано, щось робить - погано. Тарифи - погано. Пенсію підняли - погано.

  С У К А, та що ти скиглиш про ту пенсію. В штатах як й0бнулись доткоми в 98-му і накопичувальні пенсійні фонди збанкрутували  - пенси пішли працювати. А наші все ждуть якоїсь манни від влади.

  А ще є й0бнуті, в накуреному світі яких порох з гросєю  все краде. От просто все. При чому януковощ для них ангел, і при ньому будо краще.

  А ще є дибіли, які звуть всіх на барикади. По поводу і без. При чому самі з дивану не злазять.
 • Гена Гена

  Вторник купив собі нову віллу, вот і підіймає ціни. Просипайтесь народ!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Хмельницького за сьогодні

Афіша та квитки на Moemisto.ua Афіша:
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up