Англійська з Вінницькою ІТ-Академією - результат гарантовано! (Новини компаній)

Англійська з Вінницькою ІТ-Академією - результат гарантовано! (Новини компаній)

Володіння англійською мовою на відкриває перед нами багато доріг. Завдяки такому навику можливо отримати омріяну роботу, подорожувати або навчатися за кордоном, будувати кар’єру, вільно спілкуватися з іноземним замовником. Постає питання, як покращити скіли з іноземної, особливо коли обмаль часу та не бажаєш бути “прив’язаним” до аудиторних занять?

Для тих хто бажає за короткий період “прокачати” навички англійської мови, Вінницька ІТ-Академія рекомендує виконувати модулі з іноземної в онлайн режимі на освітній платформі INTITA.

Які переваги та кому корисно виконувати модулі?

Спеціально розроблений комплекс занять досвідченими викладачами-практиками дає можливість виконувати модулі кожному охочому без особливих складнощів, оскільки всі завдання адаптовані під різні рівні володіння англійської на айтішну тематику. Кожне заняття складається з частин, які наповнені цікавими відео та текстовим контентом, а різноманітні тести та вправи сприяють ефективному закріпленню вивченого матеріалу.

Переваги такого методу:

  • немає “прив'язки” до конкретного часу, виконуй завдання в власному темпі;
  • завдання розроблені досвідченими викладачами-практиками;
  • виховується звичка займатися англійською щодня;
  • можливість поповнити словниковий запас не одним десятком слів;
  • змога обрати модуль відповідно до рівня володіння іноземною;
  • цікаві та ефективні завдання;
  • можливість виконувати завдання з будь-якого куточку світу, головне щоб був доступ до мережі Інтернет.

“Модуль “English Marathon” дійсно допоміг мені згадати і закріпити раніше вивчений мною матеріал, також навчитися новому! - ділиться своїми враженнями випускник Вінницької ІТ-Академії, Антон Крошка.

Де зареєструватися?

Якщо ти бажаєш покращити іноземну в зручний тобі час, заходь і реєструйся на освітній платформі INTITA.com та обирай бажаний модуль: 

Хочеш гарантований результат, відкритий новому досвіду, прагнеш вдосконалити свою англійську на практиці - реєструйся вже зараз!

Реєструйся: 

на офлайн навчання: https://ita.in.ua/    

на онлайн навчання: https://online.ita.in.ua/    

телефонуй: 067-431-19-21

 

keyboard_arrow_up