Чи варто купити iPhone 12? (новини компаній)

iPhone 12: чи варто купити смартфон та скільки коштує Айфон 12. Особливості та характеристики цього смартфону Apple. Основні переваги флагмана

iPhone 12 є лідером серед популярності на ринку смартфонів України, адже цей флагман має 6 вагомих переваг. В першу чергу Айфон 12 варто купити через перший у світі 5-нм процесор, роздільну здатність FullHD та функцію Deep Fusion на усіх об’єктивах цього смартфону. Поговоримо детальніше про всі особливості та фішки цього гаджета!

До речі, сотні лайфхаків та новин Apple, ви завжди можете читати у блозі від ICOOLA - https://icoola.ua/blog/, де зібрані найцікавіші цікавинки зі світу мобільної техніки та гаджетів!

30 хвилин занурення на глибині до 6 метрів в iPhone 12

А що ви знаєте про водостійкість та пилозахищеність iPhone? Apple стверджує, що iPhone 12 може пірнати на глибину до 6 метрів та витримувати там понад 30 хвилин. Звісно гарантійне обслуговування у такому випадку не дійсне, проте кому з нас не закортить перевірити це на практиці та дізнатись чи дійсно рівень захисту IP68 настільки надійний? Відзначимо, що попередник цього смартфону - iPhone 11, міг пірнати лише на 4 метри, у 12-версії показник значно виріс.

Нарешті це той дизайн, на який усі чекали!

Старе знову повертається до моди. Критики стверджують, що iPhone 12 дуже схожий до дизайну iPhone 4, який розробляв ще сам Стів Джобс у далекому 2010 році. Також проводять паралель з iPad Pro, адже певні риси дуже подібні.

Нарешті FullHD

Вам було мало роздільної здатності HD в iPhone 11? Отримайте FullHD з максимальною яскравістю 1200 ніт, що значно покращує якість картинки на екрані. Виробник захистив екран ще міцнішим склом Ceramic Shield, яке прослужить в 4 рази довше, ніж інше звичайне скло на будь-якому смартфоні. Надійність, якість та довговічність - це чому варто купити iPhone 12.

Нова ера передачі даних 5G

Одна з найголовніших рис, яка відрізняє iPhone 12 від будь-яких інших смартфонів в тому, що процесор Apple 14 Bionic самостійно вирішує, коли потрібно перемикатись на мережу 5G, у випадку, якщо це дійсно необхідно. Така розумна технологія дозволяє оптимізувати автономність акумулятора, та збільшити час роботи смартфона.

Покращений MagSafe в iPhone 12 для досконалого заряджання!

Під корпусом iPhone 12 встановлений спеціальний магніт, який розташовує смартфон у правильному положені для ефективного використання бездротової зарядки. Начебто дрібничка, проте дуже корисна!

Deep Fusion на усіх камерах

Якщо раніше вам здавалось, що знімки ширококутної камери були не такі реалістичні, то тепер цей аспект зазнав суттєвих змін. Працює це дійсно магічно, тільки уявіть, ви вмикаєте камеру, наводите об’єктив, щоб щось сфотографувати і система уже робить 3 фото, зберігаючи їх у буфер обміну. А коли ви натискаєте затвор, камера робить ще 6 фото, об'єднуючи це все в одну ідеальну картинку. Процесор порівнює пікселі кожної фотографії, вибираючи найкращі та здатний створювати просто неперевершені зображення. Працює ця функція також і у селфі камері, то ж, якщо ви мрієте про те, щоб мати ідеальний камерофон, то купити айфон 12 варто саме через цю технологію.

Висновок: чи варто купити Айфон 12 та яка ціна цього смартфону?

Багато знавців техніки Apple, стверджують, що нові смартфони бренду Apple купувати не слід. Саме через надійність та довговічність цих моделей, виник термін відновленого iPhone (Refurbished), що базується на заміні зношених елементів та повторному використанні, адже компоненти цього телефону, такі як, екран, камера, материнська плата здатні працювати понад 20-25 років. При заміні таких речей як: кнопки звуку, порт зарядки, акумулятор чи кнопки Power, смартфон суттєво знижується в ціні, при цьому зберігає свою оригінальність та в жодному разі не відрізняється від нового. Сьогодні на ринку ціна відновленого Айфон 12 бу становить 21197 грн (517$), за новий прийдеться заплатити близько на 31 199 грн.

Безперечно, iPhone 12 купити варто, якщо ваша ціль мати бездоганний смартфон з ідеальною операційною системою та камерою, що підкреслить ваш стиль та статус - то покупка цього смартфону ідеальне рішення!

keyboard_arrow_up