Стартап зі співзасновником-українцем Unstoppable Domains залучив $65 млн (новини компаній)

Стартап зі співзасновником-українцем Unstoppable Domains залучив $65 млн (новини компаній)

Американський блокчейн-стартап Unstoppable Domains серед засновників якого є українець Богдан Гусєв успішно завершив черговий раунд інвестицій залучив $65 млн. Таким чином компанія стає єдинорогом з капіталізацією у понад $1 млрд.

Договір з такими інвесторами, як Pantera Capital, Draper Associates, OKG Investments та іншими компаніями в сфері криптовалюти підписали під час раунду А. Деякі з цих фірм вже вкладалися в блокчейн-розробки Unstoppable Domains, але не в таких масштабах. Завдяки залученню $65 млн. блокчейн-стартап став «єдинорогом» і, по оцінкам фінансових фахівців тепер коштує більше $1 млрд.

Unstoppable Domains - україно-американська компанія з офісом в Києві, основна діяльність якої - реєстрація доменів на блокчейні та допомога в перетворенні їх на NFT. Ці домени відрізняються від традиційних децентралізованістю та наданням повного права власності користувачам. Тобто, ви самі оперуєте своїми даними та не залучаєте третю сторону. Крім того, сучасні NFT адреси, які закінчуються на .crypto, .wallet або .nft - короткі та зрозумілі.

Unstoppable Domains зробив NFT домени «народними», тому що першим відмовився від річних підписок, а перейшов на одноразову плату, яка інколи не перевищує $5. І це при тому, що їх технології замінюють назви криптогаманців, які можуть досягати 30 символів, на короткі.

Стартап працює зі стравами по всьому світу, але його представництво є тільки в США та Києві. Але нічого дивного - заснували цю компанію вихідці з Talkable, в тому числі українець Богдан Гусєв, віцепрезидент з розробки. 

Перше велике залучення Unstoppable Domains відбулося у 2018 році, коли Boost VC вклав майже $750 тис. Крім того, стартап отримав грант від Zilliqa Foundation (в результаті була створена доменна зона .zil) та Ethereum Foundation. Пізніше Unstoppable Domains залучив $4 млн. від Draper Associates.

Інтерес до криптовалюти з кожним роком тільки зростає, тому не дивно, що з'являється все більше Web3-компаній та інвесторів. Тільки в 2021 р. вливання в цю індустрію перевищили $20,4 млрд. Але все ж таки стартап, який за один раунд залучає $65 млн., вартий уваги. Особливо, коли один із його співзасновників – наш співвітчизник.

keyboard_arrow_up