Які переваги пропонують навушники AirPods (новини компаній)

Які переваги пропонують навушники AirPods (новини компаній)

Якщо ви цінуєте чистий звук, зручність дзвінків за допомогою гарнітури, високий комфорт використання, купити навушники AirPods — це найкращий вибір.

Навушники стали невіддільною частиною нашого життя. Вони дають можливість слухати музику чи аудіокниги в дорозі, здійснювати дзвінки тощо. Поява бездротових навушників вивела використання гарнітури на новий рівень комфорту. Компанія Apple, яка є лідером на ринку технологій, завжди прагне робити найкраще для своїх покупців. Виробник довго працював, аби зробити найфункціональніший прилад. У 2016 році бренд запропонував увазі покупців перше покоління бездротової гарнітури, яку можна використовувати з усіма приладами Apple. Висока якість, стильний дизайн та відмінна функціональність продукту одразу підкорили серця споживачів. Якщо ви цінуєте чистий звук, зручність дзвінків за допомогою гарнітури, високий комфорт використання, купити навушники AirPods — це найкращий вибір.

У чому особливість Аирподс

Як і будь-яка інша бездротова гарнітура, AirPods працюють з усіма пристроями, які мають Bluetooth 4.0 та вище, але максимальну функціональність вони мають у поєднанні з пристроями Apple. Користувачі цінують навушники за такі переваги:

  • швидке, безперебійне підключення. AirPods миттєво з’єднуються з необхідним пристроєм після відкриття кришки кейса. Чіп Apple H1, використаний у гарнітурі, дозволяє автоматично підключатися до таких пристроїв бренду, як iPhone, iPad, Mac, Apple Watch. Безпроблемне з’єднання забезпечує більш просте, інтуїтивне використання апаратури;
  • відмінна якість звуку. Навушники пропонують найкраще звучання навіть серед аналогів високого класу на ринку. Поєднання апаратного та програмного забезпечення гарантує чистий та збалансований звук на всіх частотах. Якість звучання також можна додатково налаштувати за допомогою вбудованого еквалайзера за своїм смаком;
  • шумозаглушення. Аирподс Про пропонують декілька режимів пригнічення зовнішніх звуків, щоб забезпечити найкомфортніші умови прослуховування аудіо. Активне шумозаглушення повністю прибирає зовнішні шуми, аби користувач міг зосередитися на прослуховуванні музики чи телефонному дзвінку. Режим прозорості дає можливість чути оточення. Вимкнення повністю скасовує шумозаглушення, заощаджуючи заряд акумулятора;

  • тривалий час автономної роботи. Навушники тримають заряд акумулятора набагато довше,  як порівняти з іншими навушниками високого класу. Наприклад, AirPods Pro можуть працювати до 6 годин у режимі відтворення аудіо та 4,5 — під час телефонних розмов;
  • бездротова зарядка. Навушники 2–3 поколінь мають можливості відновлення заряду акумулятора за допомогою універсального пристрою. Це усуває потребу в зайвих кабелях та штекерах та додає зручності.

Гарнітура легка та зручна у використанні та має безліч зручних функцій. Наприклад, вбудований акселерометр робить навушники чутливими до місця знаходження. Тобто, якщо AirPods витягується з вуха, відтворення музики припиняється автоматично, а коли вставляється — знову відновлюється. Ця функція є унікальною для гарнітури Apple.

Чи варто купувати Аирподс

Пристрої Apple беззаперечно є лідерами на ринку електроніки. Навушники бренду мають високу якість і безліч переваг на фоні продуктів інших марок. Кожне нове покоління має покращений дизайн і більш розширений функціонал. Якщо ви користувач iPhone, iPad, Mac, поціновувач простої та зручної у використанні техніки, відмінного, чистого звуку, то навушники AirPods — це варіант № 1. Купити оригінальні продукти Apple з доставленням по всій Україні можна на сайті storeinua.com. Інтернет-магазин пропонує широкий вибір товарів високої якості на вигідних умовах.

keyboard_arrow_up