У Хмельницькому відбудеться фестиваль кіно для дітей і підлітків Чілдрен Кінофест (ПРОГРАМА)

У Хмельницькому відбудеться фестиваль кіно для дітей і підлітків Чілдрен Кінофест (ПРОГРАМА)
Колаж vsim.ua
  • Чілдрен Кінофест — це найбільший дитячий кінофестиваль України. 

  • На кінофесті покажуть українське фентезі та шість фільмів з інших країн Європи. 

  • Розповідаємо про програму фестивалю та де він проходитиме. 

Незабаром відбудеться 10-й фестиваль кіно для дітей і підлітків “Чілдрен Кінофест”.  Він проходитиме в кінотеатрах 10 українських міст (Київ, Львів, Вінниця, Житомир, Чернівці, Дніпро, Луцьк, Одеса, Полтава, Хмельницький, Чернігів). У програмі — сім різножанрових європейських стрічок для різних вікових категорій. Про це інформують організатори заходу. 

Які фільми покажуть на Чілдрен Кінофесті

  • Відео дня
    /li>

Цьогоріч Почесним послом фесту буде Євген Філатов — музикант, композитор, аранжувальник, продюсер, член Європейської кіноакадемії, композитор та ведучий YouTube-проєкту «Як звучить Україна», фронтмен гурту The Maneken, композитор і саундпродюсер ONUKA та батько трирічного Олександра.

Коли та де буде фест у Хмельницькому

10-й Чілдрен Кінофест відбудеться з 30 червня до 9 липня. Фільми-фіналісти покажуть в кінотеатрі «WoodMall Cinema» і онлайн. Усі події безкоштовні за реєстрацією.

Реєстрація уже триває — для цього необхідно сконтактувати з локальним координатором — Ольгою Черкаською за телефоном 098 120 16 16. Цьогоріч Чілдрен Кінофест у Хмельницькому пройде за адресою вул. Трудова, 6А.

Довідка:
Чілдрен Кінофест — найбільший в Україні кінофестиваль для дітей і підлітків, створений з метою виховання нового покоління кіноглядачів в Україні, розвитку практик сімейного культурного дозвілля та просування мистецтва кіно. За весь час від заснування у 2014 році подію відвідали понад 250 тисяч глядачів і глядачок. Від започаткування Дитячого кіноконкурсу на нього було подано вже понад тисячу робіт, 25 із яких стали призерами.

Читайте також: Що показують у театрах Хмельницького в червні: вистави, сеанси та цін

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • ЧитачЧитачів

    А в Деражні він не буде проходити?

keyboard_arrow_up