До Хмельницького завітали неординарні чеські музиканти
До цього виступи музикантів вже відбулися в Австрії, Угорщині, Румунії, Болгарії та багатьох інших країнах. Хмельницький став одним з п’яти українських міст, де заплановані виступи гурту.
- Концерт був просто супер! Мабуть, це один з найцікавіших виступів, які я бачив в цьому році. Дуже приємно, що такий цікавий колектив, який відомий не тільки в Європі, а й за її межами, зіграв у нашому місті, - поділивс явраженнями хмельничанин Сергій.
До складу музичного колективу входить двоє учасників - Ян та Бара Краточвилови. Їх музику називають „фолком неіснуючих народів”, оскільки пісні виконуються на їхній власній вигаданій мові. Під час концерту звучала не тільки гітара, саксофон та інші духові інструменти, але й мегафон та різноманітні незвичні пристрої. А Яна Краточвилова супроводжувала пісні оригінальними танцями. Назви пісень колективу також були незвичними: „Фінська дискотека”, „Естонський хіп-хоп”, „Російське електро” тощо. І кожного разу вигадана мова ставала схожою на мову відповідного народу.
Концерт пройшов в затишній атмосфері книгарні-кав’ярні „Кут”.
- Коли ми дізнались, що є можливість провести в нашому закладі концерт такого неординарного колективу, то одразу ж погодились. Адже гурт „Dva” грає дуже цікаву та сучасну музику, - розповів представник книгарні-кав’ярні „Кут” Денис Панкратов.
Публіка з захватом реагувала на музичні композиції гурту „Dva”, супроводжуючи їх бурхливими оплесками, а після закінчення виступу довго не хотіла відпускати зі сцени, викликаючи „на біс”.