20 ХВИЛИН
20 ХВИЛИН - Всі Статті (8992)

Міністри дипломатії ЄС заявляють, що Угода про асоціацію з Україною буде підписана на наступному саміті Східного партнерства, у листопаді 2013 року. Та взаємовідносини з Києвом настільки погані, що на їхньому фоні, ця дата, доволі оптимістична.

Визначилися останні чвертьфіналісти турніру з міні-футболу серед підприємств Хмельницького. Команди зіграли перші матчі 1/4 фіналу. Без несподіванок не обійшлося – «Ясен» не приїхав на поєдинок і отримав технічну поразку

Читая написав на сайт:

Читач написав на сайт

Хмельницький боксер Владислав Вєтошкін став віце-чемпіоном України серед молоді 1994-95 років народження у Львові, вигравши срібну нагороду у вазі до 56 кілограмів.

Читач написав на сайт:

Хмельницька бігунья Каріна Яструб стала найкращою на трьох дистанціях на ІІІ обласних Спортивних іграх серед студентів вишів ІІІ-ІV рівня акредитації, що проходили на легкоатлетичному стадіоні Кам’янець-Подільського національного університету імені І. Огієнка.

На груповому етапі змагань «ВСІМ» Бізнес-Ліги 2012» залишилося зіграти п’ять матчів, але поки невідомо, хто здобуде ще чотири путівки до чвертьфіналу. Від цих ігор і залежить остаточний склад чотирьох чвертьфінальних підгруп

В Одесі пройшли ІV Спортивні ігри школярів України з боксу, де честь Хмельниччини відстоювала збірна команда області.

keyboard_arrow_up