Хмельничан запрошують зустріти весну під класику

Хмельничан запрошують зустріти весну під класику
Фото благодійного фонду «Відкрита музика міста».
  • Студенти-музиканти зіграють соло з камерним оркестром Хмельницької обласної філармонії.

У середу, 1 березня, в Хмельницькій обласній філармонії відбудеться третій концерт всеукраїнського проєкту «Заради майбутнього» від благодійного фонду «Відкрита музика міста». 

Студенти-музиканти Анастасія Яковчук (віолончель), Андрій Коляда (скрипка), Василь Бабухівський (кларнет) та Дар'я Кривушина (фортепіано) зіграють соло з камерним оркестром обласної філармонії.

Звучатимуть твори відомих композиторів-класиків Дмитра Бортнянського, Йозефа Гайдна, Вольфганга Амадея Моцарта та Йогана Мольтера.

Відео дня

Свіжої інтерпретації класичних творів та емоційного піднесення від співпраці з професійними музикантами очікує від камерного вечора  диригент, музичний керівник і співініціатор проєкту Андрій Савчук.

Адже мета культурної ініціативи «Заради майбутнього» — створити платформу для реалізації молодих талантів української академічної музики.

У воєнний час, констатують організатори концерту, майже 50% студентів творчих вишів навчаються онлайн та перебувають поза межами України. Більша частина з них уже паралельно вступила до університетів Європи. 

«Попри всі виклики, які кидає війна, ми намагаємося щомісяця проводити один концерт у різних містах України. І вже думаємо про фінал — класична музика лунатиме в Києві на День Незалежності, - зазначила засновниця благодійного фонду «Відкрита музика міста» Марія Дідковська. - Це наш внесок у збереження творчого потенціалу, із яким ми відбудовуємо культуру України».

Квитки на концерт можна придбати за посиланням.

До слова, проєкт реалізують у партнерстві з діджитал-виданням  JetSetter.ua. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Наташа Кармалита

    Ото краще ніж Дорофеєва і Каменських!!!

    Читач47 reply Наташа Кармалита

    Наприклад Бортнянський жив і творив у Санкт-Петербурзі. Мав значний вплив на розвиток української та російської класичної музики. Тебе це повинно бентежити. 100%

keyboard_arrow_up