13 тисяч гривень зібрала шахрайка з Кам'янця на лікування здорової дитини

13 тисяч гривень зібрала шахрайка з Кам'янця на лікування здорової дитини
  • 36-річна жінка видурювала гроші у людей.
  • Раніше вона уже притягувалася до кримінальної відповідальності.

36-річна жінка вирішила "полікувати" свою доньку попри те, що вона того і не потребувала. Шахрайка випрошувала пожертви у людей, щоб нібито врятувати життя дитини. Для того, щоб нажитися на здоров'ї своєї доньки, вона придумала неіснуючу хворобу.

Жінка виявилася мешканкою Кам’янець – Подільського району. Поліцейські Городоцького відділу поліції викрили шахрайку. Виявилося, що таким чином вона "назбирала" 13 тисяч гривень. До того ж, правоохоронці встановили, що вона раніше вже притягувалася до кримінальної відповідальності.

Наразі, як повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці очільник поліції Городоччини Роман Конюшко, у цій справі відкрили кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 190 ККУ.

Також слідчі з'ясовують, чи не причетна ця ж особа до вчинення аналогічних шахрайських схем на території району. Міри запобіжного заходу вирішать після завершення досудового розслідування.

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:51 Засудили хмельничанина, який викрав авто, вчинив ДТП та покинув машину 10:18 Прокуратура оскаржує рішення міськради щодо будівництва багатоповерхівок біля дендропарку 09:50 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 26 серпня (ІНФОГРАФІКА) Від читача 14:24 Поліцейські вручили підозри ще чотирьом членам злочинної організації, яка ошукала громадян Латвії на понад 5,5 мільйонів гривень 21:11 Повернувся додому «на щиті» 23-річний Павло Ковальчук photo_camera 20:45 Похолодає: прогноз погоди на 26 серпня 20:02 На пʼять днів обмежать рух тролейбусів: коли саме 19:01 Сотні адрес у списку: відключення світла 26 серпня (АДРЕСИ) 18:38 Чловік намагався отримати аліменти з колишньої дружини. Що вирішив суд? 17:36 17,4 млн грн на дороги Хмельницького: хто отримав найбільші підряди 16:51 На водія, який порушив ПДР на проспекті Миру, склали протокол play_circle_filled 15:55 Завершився фотоконкурс «Мій дім — незалежна Україна»: переможці отримали свої дарунки 15:41 Закупівля неякісних дронів у Нетішині: обвинувачують мера Супрунюка 15:11 Учнів та педагогів стає менше: що відбувається з освітою на Хмельниччині 14:04 Де найдешевші овочі: порівняли ціни на ринках та в супермаркеті 13:33 На двох вулицях Хмельницького буде ускладнено рух транспорту 12:43 Депутата від «Слуги народу» судитимуть за незадекларовані 14 мільйонів 12:02 Виїзд за кордон - 15 000: мама і син організували схему 11:25 TWICE — коли гардероб не диктує правила (новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up