21-річну хмельничанку Анну, яка викинула валізу з мертвою дитиною і досі розшукують

21-річну хмельничанку Анну, яка викинула валізу з мертвою дитиною і досі розшукують
  • Анна Пілявська, яку підозрюють у вбивстві власного 2-річного сина, перебуває в розшук. Валізу з тілом хлопчика знайшли околиці Чернівців. Нещодавно його поховали, однак на похорон жінка не прийшла.

Про знайдену валізу із мертвою дитиною всередині повідомили 27 червня буковинські полісмени. Як виявилося згодом, тіло 2-річного хлопчика викинула мати дитини — Анна Пілявська.  Дитину вже поховали у Давидківцях, що біля Хмельницького. Правоохоронці й рідні дитини думали, що мама з’явиться на похорон. Та цього не трапилося.

Нагадаємо, що поліцейські повідомляли, що не знайшли ознак насильницької смерті на тілі дитини. Причиною ймовірної смерті хлопчика міг стати напад астми.

Як повідомили vsim.ua в ГУНП Чернівецької області, розшук 21-річної жінки наразі триває. 

Нагадаємо, прикмети Анни Олександрівни Пілявської:

- зріст 160-170 сантиметрів, середньої статури, темне хвилясте волосся з червонуватим відтінком, стрижка під каре, очі темно-зелені, на лівій руці біля зап’ястя має татуювання у вигляді корони та на передпліччі – татуювання у вигляді ловця снів з головами двох вовків.

Якщо вам відома будь-яка інформація про місцезнаходження розшукуваної, прохання повідомити за номерами (0372) 59-14-02, (095) 676-24-04 або на спецлінію «102».

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:01 Синоптики попередили про потепління до +30 градусів на Хмельниччині 17:39 Сексуальне насильство на дорогах Хмельниччини або чим може закінчитися пропозиція «довезти» 17:03 На щиті повертаються троє воїнів з Хмельниччини: Федір Алєксєєв, Ігор Кучерявенко та Руслан Шаровський 16:17 Замах на зґвалтування 13-річної дівчини: нагородили жителів Хмельниччини, які врятували дитину Від читача 10:39 До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та перевізників! 15:17 У Хмельницькому відбувся 34-й випуск офіцерів-прикордонників (ФОТО, ВІДЕО) 14:24 У Хмельницькому попрощалися з 27-річним Богданом Трачем, який загинув від удару дрона 13:33 До 500 тисяч доларів: які будинки продають в передмісті Хмельницького photo_camera 12:28 На Хмельниччині ремонтують дороги: де тривають роботи 11:30 Травмувалася 14-річна дівчина: на Хмельниччині сталося три пожежі за добу 10:43 Хотіла навчитися інвестувати: 75-річна хмельничанка стала жертвою аферистів 09:30 Поліцейські розшукали родичів літньої жінки, яку знайшли на Тернопільській
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up