600 гривень за "дозу". На Хмельниччині затримали іноземця, який продавав амфетамін

600 гривень за "дозу". На Хмельниччині затримали іноземця, який продавав амфетамін
Фото ілюстративне
  • 30-річний чоловік впродовж тривалого часу торгував наркотиками. Зазвичай клієнтів він шукав серед знайомих.
  • Наркозбувача "взяли на гарячому", коли він продав чергову "дозу".
  • Наразі чоловіка взяли під варту.

На Хмельниччині затримали іноземця, який продавав наркотики. Про це повідомили у ГУ НП області. 30-річний чоловік торгував амфетаміном. Зазвичай клієнтів він шукав у близькому оточенні, серед знайомих. Кілька місяців поліцейські збирали доказову базу та документували його злочинну діяльність. І ось нарешті, наркозбувача "взяли на гарячому" прямо під час чергової оборудки, в ході якої він за 1200 гривень продав два пакетики амфетаміну.

Стосовно підозрюваного відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до десяти років. Наразі чоловіка взяли під варту.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:26 Туалет за 550 тисяч у парку Чекмана. Засудили юристку комунального підприємства 18:33 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 17:06 Жителька Хмельниччини перетинала кордон із чужим паспортом: деталі photo_camera 16:10 Мешканець Хмельниччини допомагав чоловікам виїхати в Молдову Від читача 16:36 Хмельницький осередок ГО «Клуб рибалок України» долучився до Загальних зборів Організації в Києві. 15:15 Судили чоловіка, який обкрадав будинки хмельничан 14:35 Оновлений центр психічної реабілітації у поліклініці №2: коли працює і як звернутись photo_camera 13:59 Штрафи до 34 тисяч: що загрожує за незаконну ялинку на Хмельниччині 13:15 Атмосфера дому: магазини меблів і текстилю, що створюють затишок у Хмельницькому 13:00 У центрі Хмельницького автобус збив 57-річну жінку 12:29 Схема на 14,5 мільйона: у Хмельницькому незаконно виготовляли рідину до «електронок» photo_camera 12:02 Чому збанкрутіли найбільші заводи Хмельницького: історія «Катіону», «Адвіса» і «Пригми» photo_camera 11:33 У Нетішині забудовник не сплатив до бюджету громади майже 800 000 гривень 11:10 1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком (новини компаній) 10:51 У Кам’янці зловмисник побив чоловіка та викрав його авто 10:17 На трьох вулицях Хмельницького тимчасово не буде води (АДРЕСИ) 09:38 На Козацькій патрульні спіймали п’яного водія (ВІДЕО)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up