Через фейковий дзвінок з “поліції” хмельничанку ошукали на 47 тисяч

Через фейковий дзвінок з “поліції” хмельничанку ошукали на 47 тисяч
  • Жінка стала жертвою аферистів, перерахувавши їм гроші через термінал.

Поліцейські вкотре нагадують про найпоширеніші шахрайства, через які хмельничани втрачають гроші. Черговий випадок зафіксували у Хмельницькому цієї неділі. До 73-річної жінки зателефонувала невстановлена особа і представилась працівником поліції. Незнайомий голос повідомив, що донька хмельничанки вчинила злочин. Аби врятувати її від кримінальної відповідальності, можна заплатити гроші. Повіривши у це, пенсіонерка перерахувала шахраям через термінал 47 тисяч гривень. Про це повідомили у Хмельницькому районному управлінні поліції.

За даним фактом слідчі вже відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу  України. Наразі слідчі дії тривають.

Хмельничан просять бути пильними й не довіряти незнайомцям. В поліції також радять тим, у кого є родичі літнього віку,  цілодобово бути із ними на зв'язку та систематично розповідати їм про дії шахраїв.

Відео дня

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up