Чиновника Хмельницької ОДА затримали на хабарі

Чиновника Хмельницької ОДА затримали на хабарі
  • 1 тисяча доларів США — саме за таку суму начальник одного з відділів Департаменту соцзахисту ризикнув своєю посадою.
  • За що просив такі гроші, дізнавайтеся далі.

 

Начальника одного з відділів Департаменту соцзахисту населення Хмельницької ОДА затримали на хабарі. Про це сьогодні, 27 травня повідомили у прокуратурі області.

Зазначається, що посадовець обіцяв за гроші посприяти у вирішенні питання щодо направлення містянина на проходження альтернативної (невійськової) служби. Свої послуги він оцінив у тисячу доларів США.

Саме під час їх отримання посадовця і затримали. Факт отримання хабаря задокументували правоохоронці та співробітники СБУ.

Відео дня

За вказаним фактом здійснюється досудове розслідування за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з її вимаганням).

Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання викритій особі запобіжного заходу.

Читайте також: На Хмельниччині судитимуть чоловіка, який розраховувався в магазинах сувенірними гривнями 

 Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (8)
  • Олександр Федорович
    Завтра суд випустить.А саме гірше що дадуть 17 тис.штрафу.
  • Людмила Старічкова
    Так, це правда, що аноніми,бо вони знають,що з цього нічого не буде. Такі в нас порядки, були і є. Нічого не міняється.
  • Лідія Строян
    позор
  • Людмила Мазуренок
    Посварять пальчиком ну- ну- ну.І скажуть більше так не робити.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:09 Дев'ятеро воїнів «на щиті» повернулось на Хмельниччину photo_camera 17:03 Хмельниччину накриє спека: прогноз погоди на 6 липня 16:26 На Хмельниччині нові правила оголошення повітряних тривог 15:42 «Хмельницькводоканал» оштрафували за забруднення Південного Бугу Від читача 13:29 Продаж земельної ділянки для будівництва туристичної інфраструктури 14:56 Двох військових з Хмельницького району звільнили з полону. Історії захисників 14:23 У центрі Хмельницького та в двох ТРЦ вимкнули воду: коли зʼявиться 13:34 У селі під Хмельницьким чоловік викопав у городі снаряди (ВІДЕО) 12:46 21 мешканець Хмельниччини отримав фінансування для бізнесу: на що підуть кошти 12:01 У Хмельницькому в тролейбусі травмувалась пенсіонерка: поліція з'ясовує обставини ДТП 11:34 17 облич репресованих радянською владою на Хмельниччині photo_camera 10:49 Хмельничанина, який влаштував стрілянину у Раковому, затримали, — поліція 10:01 Головна ціль — Старокостянтинів: на Хмельниччині збили 42 «шахеди» в ніч на 5 липня 09:02 Показники зашкалюють: що показала перевірка Південного Бугу на Хмельниччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up