Деражнянський суд залишив у СІЗО чоловіка, який до смерті побив свого односельця

Деражнянський суд залишив у СІЗО чоловіка, який до смерті побив свого односельця
Фото: pershyj.com
  • У червні цього року під час сварки чоловік сильно побив свого товариша і той помер.
  • Через велику кількість експертиз строки слідства продовжили ще на два місяці.
  • Увесь цей час підозрюваний перебуватиме у СІЗО

Трагедія сталася у червні в одному із сіл. Двоє місцевих мешканців посварилися, а після між ними виникла бійка. Один із них сильно побив іншого. Бив у голову руками й ногами. Після отриманих травм той наступного дня помер у лікарні.

Справу розслідують за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу. На час слідства 30-річного чоловіка взяли під варту.

Як зазначили у прес-службі Апеляційного суду Хмельницької області, закінчити розслідування у встановлені строки слідчий не встиг через велику кількість експертиз. Тож строки слідства продовжили до 12 листопада 2018 року.

Увесь цей час підозрюваний перебуватиме у СІЗО

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:33 Зеленський посмертно присвоїв звання Героя України льотчику зі Старокостянтинова 20:37 На війні загинули четверо воїнів з Хмельниччини 19:30 Зеленський подякував спецпризначенцям з Хмельниччини за філігранне знищення ворога 18:04 Де у Хмельницькому вигідніше купити овочі та фрукти (ІНФОГРАФІКА) Від читача 09:33 Хмельницькі нацгвардійці відзначили 30-ту річницю з дня створення військової частини 17:40 Громади Хмельниччини отримали 25 генераторів для «Пунктів незламності» 17:24 У Хмельницькому дерева рятують від рослини-напівпаразита 16:57 У Хмельницькому районі діяла підпільна нарколабораторія: деталі 16:29 Шахраювали на продажі авто: на Хмельниччині судитимуть злочинне угрупування 15:24 З приватного сектору Хмельницького вивозитимуть гілля. Де та коли 14:34 Мешканка Хмельниччини зняла 70 тисяч з краденої картки 13:27 На Хмельниччині 19-річний юнак намагався викрасти авто односельця 12:35 «Допомога від ООН». Хмельничанка втратила 7500 гривень через інтернет-шахрайство 12:03 На Хмельниччині почалися поточні ремонти доріг (ФОТО) photo_camera 11:41 Патрульні шукають очевидців ДТП на Староміській. Деталі 11:03 У Хмельницькому оголосили конкурс малюнків про здоров'я. Як взяти участь 10:29 Чому звільнили Гамалія. Ще одна версія скандалу 09:12 У Хмельницькому горіло приміщення "Укртелекому" photo_camera 08:26 Загадкова "бавовна" в Криму знищила російські ракети "Калібр"
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up