Міноборони виграло апеляцію у справі про виплати сестрі загиблого військового з Хмельниччини

Міноборони виграло апеляцію у справі про виплати сестрі загиблого військового з Хмельниччини

Суд першої інстанції задовольнив позов жінки.  Та за зверненням Міноборони, апеляційний суд скасував це рішення. Розповідаємо детальніше.

Muraveyyy

Ну а кому Міноборони віддасть 15 мільйонів ? В людини є ж родичі ,   Хто до людини на кладбіще буде на проводи ходити? Мін оборони буде ходити, сумніваюсь!

Коментарів 1
visibility 882
Військовий з Хмельниччини передавав рф дані про ЗСУ та палив авто: як його покарали

Військовий з Хмельниччини передавав рф дані про ЗСУ та палив авто: як його покарали

Чоловік працював на фсб, міг коригувати удари і підпалив авто іншого військового. Апеляційний суд у Хмельницькому залишив вирок без змін.

Анатолій Трач

Ті що передають дані, не палять автомобілів. Що за іпса,? На кого розрахована? На лохів?

Коментарів 3
visibility 337
Жителька Хмельниччини вимагала визнати її цивільною дружиною загиблого воїна: суд відмовив

Жителька Хмельниччини вимагала визнати її цивільною дружиною загиблого воїна: суд відмовив

Жінка хотіла довести через суд, що жила із військовим як дружина, в той час як сама була заміжня за іншим чоловіком.

Марія Подвисоцька

Тут без крупи і прокурорів- інвалідів не праканає... фіаско.

Коментарів 7
visibility 666
Водія-військового оштрафували за відмову проходження «алкотесту»: він подав апеляцію

Водія-військового оштрафували за відмову проходження «алкотесту»: він подав апеляцію

Його захисник стверджував, що під час огляду мала бути присутня ВСП.

Muraveyyy

А поліцейські не думали що може у хлопчини військового  стрес від війни і він випив, могли б з мігалками провести його до стоянки

Коментарів 1
visibility 813
Чи можна не платити за газ під час війни: рішення суду на Хмельниччині

Чи можна не платити за газ під час війни: рішення суду на Хмельниччині

Житель Хмельниччини оскаржував борг за газ під час війни. Що вирішив апеляційний суд?

Валері

В за що, власне, сплачують Українці, коли згідно з твердженням Конституції, усе, що і в землі та на землі країни, належить народові  ? ? ?  За усе сплачують якійсь державі .  Усе чомусь державне. В що має народ ?  Мозолі та мінімуми на усе !

Коментарів 4
visibility 1300
На Хмельниччині банк змусили виплатити вклади, які привласнила його працівниця

На Хмельниччині банк змусили виплатити вклади, які привласнила його працівниця

Апеляційний суд зобов’язав АТ «Ощадбанк» повернути вкладнику понад 100 тисяч гривень та 10 тисяч доларів США. Кошти привласнила співробітниця установи, яка вже відбуває 8-річний термін ув'язнення.

Тетяна Боряк

Ощадбанк так вміє(((....

Коментарів 1
visibility 1317
keyboard_arrow_up