Хмельничанин "знищив" будинок, аби не ділити його з дружиною після розлучення

Хмельничанин "знищив" будинок, аби не ділити його з дружиною після розлучення
Фото ілюстративне
  • Чоловік вдався до афери. За що поплатився у суді. 

Мешканець Хмельницького району після розлучення з дружиною намагався присвоїти усе спільно нажите майно. Про це повідомляють у прокуратурі області.

Зазначається, що чоловік вирішив привласнити будинок на околиці обласного центру вартістю майже 1 мільйон гривень. Для цього він підробив документи про знищення житла та шляхом обману державного реєстратора домігся припинення права власності жінки на будинок та ділянку. 

Під час слідства підозрюваний у повному обсязі визнав свою вину у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 2, 3 ст. 190 (шахрайство, вчинене повторно та у великих розмірах) та ч. 1 ст. 388 (незаконні дії щодо майна, на яке накладено арешт) Кримінального кодексу України, а тому прокурором із ним укладено угоду про визнання винуватості.

У результаті чоловік отримав покарання у виді 3 років 6 місяців позбавлення волі, від відбування якого звільнено із встановленням іспитового строку 1 рік. 

Читайте також: Майже 24 тисячі гривень пені стягнув суд із мешканця Хмельниччини за несплату аліментів 

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Читач91
    Ха-ха-ха! Дуже серйозно покараний.Хто поверне жінці нерви і час потрачені на те, щоб довести очевидне? Віддати будинок їй як моральну компенсацію, для нього ж він не існуючий.
    Остап reply Читач91
    А може то жінка чоловіку всі печінки з'їла та мозги затрахала раз він на таке рішився.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
12:16 Патрульні склали протокол на водія «BMW», який порушив ПДР в центрі Хмельницького play_circle_filled 11:27 Хмельничанка ошукала людей, пропонуючи їм погасити онлайн-кредити 10:58 Двоє загиблих та один травмований: судитимуть водія, що допустив зіткнення із потягом 10:21 У жителя Летичева, підозрюваного в зґвалтуванні, знайшли дитячу порнографію Від читача 19:27 Поліцейські викрили власника медіаресурсу на вимаганні за видалення публікацій і повідомили йому про підозру в Берліні 09:55 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:18 Вночі на Хмельниччині збили «шахед» 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 27 серпня (ІНФОГРАФІКА) 20:37 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:48 «На щиті» повертаються п’ятеро воїнів з Хмельниччини 18:08 Житло для студентів у Хмельницькому: скільки коштують гуртожитки і кімнати 17:30 У Хмельницькому відбудеться автопробіг на підтримку військовополоненних та безвісти зниклих 16:47 У Хмельницькому зафіксували аварійні відключення світла (АДРЕСИ) 16:04 Критичний рівень Дністра та інших річок області: що кажуть експерти 15:32 Розкаялась у в’язниці і пішла воювати: в Хмельницькому попрощались із 39-річною Наталією Шелестовою 14:55 Громаді на Хмельниччині через суд повернули 50 га землі 14:16 Судитимуть браконьєра, який на Південному Бузі нарибалив на понад 1 млн грн 13:29 «Ніколи не жалівся й не ховався»: попрощалися з Андрієм Дацьковим
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up