Хмельничанина пограбували просто у дворі будинку на Перемоги

Хмельничанина пограбували просто у дворі будинку на Перемоги
  • У 47-річного чоловіка вихопили з рук сумку.
  • Особу злодія ще не встановили.

47-річний чоловік рухався по вулиці Перемоги. У руках він ніс шкіряну сумку, де знаходилися особисті речі: документи та мобільний телефон «Хіомі». Також у сумці було 100 гривень.

За повідомленням прес-служби ГУ НП у Хмельницькій області, просто у дворі будинку, 27 вересня, до чоловіка несподівано підбіг злодій та вихопив сумку з рук. Із вкраденим зник з місця події. Це сталося о 23 годині.

47-річний хмельничанин заявив про інцидент до поліції. Наразі особу злодія ще не встановили.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
12:30 Від призначень в освіті до будівництва в дендропарку: новини тижня, які ви могли пропустити 11:39 На Кам’янеччині ускладений рух транспорту через ДТП 11:02 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 10:05 Його життя обірвав ворожий дрон: у Славуті попрощалися з Миколою Опанасюком Від читача 20:05 Загинули 37 людей, ще 19 травмовано: поліція Київської області документує наслідки атаки на Бучанщині 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 30 серпня (ІНФОГРАФІКА) 19:01 Унікальний хет-трик і завершення карʼєри Хамдамова: огляд матчів «Епіцентра», «Сокола» і «Поділля» play_circle_filled 17:41 Ще з ночі дощитиме: прогноз погоди у Хмельницькому на 30 серпня 16:29 У яких будинках в Хмельницькому в вересні проводитимуть обслуговування газових мереж (АДРЕСИ) 15:25 ДТП з мотоциклістами на Хмельниччині: за кермом – 17-річні підлітки 14:22 Із 1 вересня скасують паперові місячні проїзні квитки у тролейбусах: деталі 13:27 Головний центр термопластобудування Європи: історія хмельницького заводу-гіганта в Гречанах
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up