Хмельничанина судитимуть за торгівлю людьми

Хмельничанина судитимуть за торгівлю людьми
  • Жертвою зловмисник обрав людину з інвалідністю III групи.
  • Під час передачі грошей за нього чоловіка затримали.

Мешканця Хмельницького спіймали за підозрою у торгівлі людьми. За даними правоохоронці, чоловік вирішив вербувати громадян соціально незахищених категорій та передавати їх для трудової експлуатації. Його жертвою став місцевий чоловік з інвалідністю III групи. Зловмисник неодноразово зустрічався з ним та постійно дзвонив, таким чином психологічно тиснучи на нього.

Коли зловмисник отримував гроші, а саме 10 тисяч гривень, від замовника, його затримали. Про це сьогодні, 26 вересня, повідомили на сайті Хмельницької обласної прокуратури. Інших деталей щодо справи немає, зокрема щодо того, чи затримали замовника і чи були інші жертви.

Кримінальне провадження відкрили за частиною 1 статті 149, тобто за «торгівлю людиною, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, з використанням примусу, викрадення, обману, шантажу, матеріальної чи іншої залежності потерпілого, його уразливого стану або підкупу третьої особи, яка контролює потерпілого, для отримання згоди на його експлуатацію».

Відео дня

Зараз хмельничанин перебуває під арештом, обвинувальний акт щодо нього направили до суду.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • cghfghfgj hjhkghjk

    А то чем занимается ТЦК это случайно не торговля людьми?

keyboard_arrow_up